اعلام ماموریت «نماینده ویژه» رئیسی

رئیس‌جمهور، وزیر نیرو را به عنوان نماینده ویژه خود مامور کرد تا ضمن بازدید از مناطق سیل‌زده استان‌های سیستان و بلوچستان و هرمزگان، گزارشی از آخرین اقدامات برای کمک و امدادرسانی به مردم در این استان‌ها ارائه کند.

به گزارش خبرآنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت،آیت الله سیدابراهیم رئیسی، علی اکبر محرابیان  وزیر نیرو را به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور مامور کرد تا ضمن بازدید از مناطق سیل‌زده استان‌های سیستان و بلوچستان و هرمزگان، گزارشی را از آخرین اقدامات صورت گرفته برای کمک و امدادرسانی به مردم در این استان‌ها ارائه کند.

پیگیری رئیس‌جمهور از وضع سیل‌زدگان استان‌های جنوبی

همچنین غلامحسین اسماعیلی  رئیس دفتر رئیس جمهور به نمایندگی از آیت الله رئیسی در تماس‌های تلفنی جداگانه با استانداران استان‌های فارس، سیستان و بلوچستان، هرمزگان و کرمان، آخرین اقدامات و تدابیر صورت گرفته برای رسیدگی به وضع سیل‌زدگان را جویا شد و بر امدادرسانی سریع به سیل‌زدگان و انجام اقدامات جهادی با همکاری گروه‌های مختلف برای رفع آبگرفتگی و لایروبی معابر و منازل مسکونی و تامین اقلام مورد نیاز سیل‌زدگان تاکید کرد.

در این تماس‌ها مقرر شد استانداران خسارات وارده به مناطق مسکونی و باغات را برآورد کنند تا در جلسه آینده هیات دولت در خصوص نحوه جبران خسارت  تصمیم گیری شود.

بیشتر خوانید:

قالیباف ، «دیشب تا دیروقت »پیگیر چه کاری بود؟

چه شد که در زاینده‌رود به‌جای آب سیل جمعیت جاری شد؟

21217

کد خبر 1589296

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =