حمله عضو شورای شهر تهران به دولت قبل: روحیه اشرافی داشتند و کارها را رها کرده بودند

عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه طی ۴ سال گذشته بی‌تدبیری دولت سابق سبب رها شدن موضوع آسیب‌های اجتماعی شد، گفت: مدیران جهادی در شهرداری امروز خود را مسؤول مسائل شهر می‌دانند و برای کارهای بر زمین مانده داوطلب می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، صادقی عضو شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر اظهار داشت: طی ۴ سال گذشته بی‌تدبیری دولت تدبیر وئ امید آسیب‌های اجتماعی را رها کرد و کسی به فکر معتادان، کارتن‌خواب‌ها و کودکان کار نبود.

وی افزود: روحیه اشرافی‌گری، کاهلی و بی‌مسؤولیتی سبب شد کارها در این راستا بر زمین بماند و حتی آن را به گردن دیگر سازمان‌ها بیندازند.

این عضو شورای شهر تهران ادامه داد:‌در آن زمان گویا برخی از خیابان‌ها که عبور می‌کردند چشم‌های خود را می‌بستند تا افراد آسیب‌دیده را نبینند و در اتاق خود برای شهر تصمیم می‌گرفتند و حتی می‌گفتند این مسأله بر عهده دستگاه‌هایی مانند نیروی انتظامی، بهزیستی و کمیته امداد است.

وی تصریح کرد: اما امروز مدیران جهادی خودشان را مسؤول می‌دانند و حتی برای کارهای بر زمین مانده داوطلب می‌شوند و حضور شهرداری تهران در مسأله واکسیناسیون شاهد و گواه این  ادعا است.

صادقی گفت: راه‌اندازی قرارگاه اجتماعی شهر تهران به ریاست شهردار پایتخت در هم‌افزایی رفع مشکلات و آسیب‌های اجتماعی بسیار مؤثر است  و ان‌شاءالله همه با هم و با حضور معتمدین محلات، خیرین و دستگاه‌های مردم‌نهاد این فرصت را مغتنم شمرده و اقدامات لازم را جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی انجام می‌أهیم.

وی گفت:‌اگر مسؤولین با همه مشکلات پای کار می‌آیند باید به آن کمک کنیم و حمایت‌های لازم را انجام دهیم تا اقدامات و برنامه‌ها به خوبی پیش روند.

بیشتر بخوانید:

واکنش سردار رحیمی به سخنان یک عضو شورای شهر: معتادی که نمی‌تواند راه برود اسلحه دارد؟

توییت پرحاشیه عضو شورا درباره شهردار مشهد

۴۷۲۳۱

کد خبر 1593106

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =