گل‌محمدی با ذره‌بین به دنبال جانشین آل‌کثیر!

در روزهای اخیر، شایعات زیادی پیرامون نقل‌وانتقالات نیم‌فصل در لیگ بیست‌ویکم به گوش رسیده که باید دید این شایعات رنگ واقعیت به خود می‌گیرند یا خیر.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ با توقف جدول لیگ بیست و یکم روی پله۱۶، نیم فصل اول لیگ امسال به پایان می رسد تا تیم ها مدتی به خواب زمستانی بروند و آماده راند دوم مبارزه در مستطیل سبز شوند. استقلال تهران موفق شد با برد در هفته پانزدهم، قهرمانی خود در نیم فصل اول را یک هفته زودتر قطعی کند و همین باعث شد تا بازار شایعات پیرامون نقل و انتقالات نیم فصل دوم داغ تر شود. مطمئنا تیم ها به دنبال آن هستند تا پادگان خود را برای نیم فصل دوم قوی تر سازند و بالا نشین ها، به دنبال قهرمانی هستند و فانوس به دست ها هم می خواهند هر طور شده از انتهای جدول جدا شده و در لیگ امسال بمانند.

اگر چه از مدت ها قبل صحبت های مختلفی درباره جابجایی ها در نیم فصل به گوش می رسید اما در هفته ها و روزهای اخیر، تنور این شایعات گرم تر شده تا گمانه زنی های مختلفی به وجود بیاید و همه منتظر جابجایی ستاره ها در تیم های لیگ بیست و یکم باشند. در این بین تیم هایی مانند استقلال، پرسپولیس، فولاد و گل گهر بیشتر در کانون توجه هستند و با توجه به حضور آن ها در بین مدعیان، به نظر می رسد تکاپوی آن ها برای جذب بازیکن بیشتر باشد تا بتوانند در نیم فصل دوم از رقبای خود سبقت بگیرند و به عنوان تیم اول به خط پایان برسند. به همین بهانه در ادامه به بررسی شایعات داغ نقل و انتقالی و بازیکنان مد نظر تیم های مختلف می پردازیم.

پرسپولیس؛ یحیی به دنبال جانشین عیسی

بی شک مهم ترین چالش پیش روی گل محمدی در نیم فصل دوم، جذب جایگزین عیسی آل کثیر است. مهاجم اصلی قرمزها در خط حمله که در این فصل روی او حساب ویژه باز کرده بودند و با ۴ گل در کنار مهدی عبدی، بهترین گلزن این تیم بود، در بازی مقابل پدیده دچار مصدومیت رباط صلیبی شد که شش ماه از میادین دور خواهد بود. همین نکته باعث شده گل محمدی به دنبال جذب یک مهاجم باشد که گزینه های داخلی و خارجی مختلفی مطرح شده اند؛ از شیمبا و غول هلندی تا پیمان بابایی و علیرضا کوشکی.

برای خواندن متن کامل این گزارش، اینجا کلیک کنید.

بیشتر بخوانید:

کد خبر 1594649

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =