شرکت توزیع نیروی برق  لرستان به دستگاه مونوپل مجهز شد

مدیر عامل شرکت توزیع برق لرستان گفت : شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان به دستگاه مونوپل مجهز شد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، فریدون خودنیا در این رابطه گفت: با توجه به اینکه استان لرستان در منطقه بحرانی کشور از حیث  بلایای طبیعی قرار دارد. از نظر شرایط  جغرافیایی نیز استان لرستان یک استان کوهستانی بوده لذا پرسنل شرکت در مواقع بحران با مشکل ارتباط بی سیمی روبرو می شوند .

وی افزود : بمنظور خدمات رسانی بهتر در مواقع ضروری و زمانهای بحران  هم استانی های عزیز توسط پرسنل سخت کوش شرکت و با توجه به منویات مقام معظم رهبری در خصوص آمادگی در زمان های بحران و پدافند غیر عامل این شرکت با هزینه‌ای بالغ بر چهار هزار میلیون ریال مبادرت به خرید یک دستگاه مونوپل نموده که بر روی یک دستگاه وانت مزدا نصب گردیده است.

خودنیا اپامه داد : دستگاه مونوپل با توجه به اینکه جابجایی آن بسیار راحت و آسان است به منظور رفع ضعف سیگنال دهی در مناطق شهری و روستایی و جاهای صعب العبور در زمان بحران در محل حادثه قرار می‌گیرد و ضعف سیگنال به وجود آمده را برطرف می سازد و ارتباطات بی سیمی به صورت پایدار  برقرار می گردد.


وی گفت:  از مزایای استفاده از دستگاه مونوپل می توان به جابجایی آسان، استحکام مناسب، قدرت مانور عالی و سهولت در تعمیرات آن اشاره کرد .ایشان افزود شرکت توزیع برق لرستان با خرید این تجهیز جز اولین شرکت های توزیع برق کشور می شود که به تجهیز ارتباطی مجهز می گردد.

46

کد خبر 1595365

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =