گزارش آکسیوس از آماده‌سازی پمپئو برای انتخابات

ایسنا نوشت:کمیته اقدام سیاسی وزیر امور خارجه سابق آمریکا از ماه مارس تا ماه ژوئیه، ۳۰ هزار دلار برای آموزش رسانه‌ای مایک پمپئو هزینه کرد.

خبرگزاری آکسیوس درباره این هزینه اطلاع رسانی کرده و نوشت، این بزرگترین هزینه‌کرد کمیته اقدام سیاسی موسوم به "پی‌ای‌سی" خارج از چارچوب پرداخت حقوق بوده است.

مایک پمپئو، وزیر امور خارجه سابق آمریکا در آن زمان قصد داشت در تلویزیون بهتر به نظر برسد و حدود ۴۰ کیلوگرم از وزن خود را نیز کاسته بود. او همچنین در حال توسعه شهرتی به عنوان یک سخنگوی محافظه‌کار بود و شایعاتی مبنی بر نامزدی او در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ به گوش می‌رسید.

در ماه اکتبر، آکسیوس گزارش داد که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری پیشین آمریکا گزینه‌های احتمالی نامزدی انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ این کشور را تحت نظر دارد؛ اشخاصی از جمله پمپئو، مایک پنس (معاون رئیس جمهوری آمریکا) و ران دوسانتیس (فرماندار فلوریدا). با این حال، تاکنون پمپئو نامزدی خود در انتخابات ۲۰۲۴ را اعلام نکرده است.

او در اوایل ماه میلادی جاری در گفت‌وگو با نیویورک پست در پاسخ به این سوال که آیا رژیم غذایی‌اش نشانگر آینده‌ای سیاسی است، با خنده گفت: حقیقت این است که دارم برای ۲۰۴۴ آماده می‌شوم و امیدوارم که تا ۲۰۵۴ زنده بمانم!

بسیاری از حامیان ترامپ این کاهش وزن پمپئو را نشانگر قصد او برای نامزدی در انتخاب آتی می‌دانند، اما مشاوران ترامپ در ماه اکتبر سال گذشته بیان کردند که اگر ترامپ نامزد شود، پمپئو کنار خواهد کشید.

311311

کد خبر 1596686

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =