کتاب «قایق راندن به سوی اقیانوس» که به شکل داستانی به روایت سفرمقام معظم رهبری به استان یزد دارد و به عنوان سومین کتاب در این باره نوشته می شود توسط سوره مهر منتشر شد.

به گزارش خبرآنلاین، «قایق راندن به سوی اقیانوس» نوشته مظفر سالاری درباره سفر مقام معظم رهبری در دی‌ماه سال 86 به استان یزد کتابی دیگری است که با محوریت سفرهای رهبری به استان های مختلف نوشته شده است. این کتاب به همت حوزه هنری استان یزد در 303 صفحه و با قیمت 4900 تومان توسط سوره مهر منتشر شد.

پیش از این کتاب «سفر به سیستان» نوشته رضا امیرخانی درباره سفر رهبری به سیستان و بلوچستان منتشر شده بود و اخیرا هم سوره مهر کتاب «حافظ هفت» درباره سفر ایشان به شیراز را که اکبر صحرایی نگاشته منتشر کرد.

قایق راندن به سوی اقیانوس

مظفر سالاری نویسنده این اثر در ارتباط با این کتاب اظهار داشت: بافت کتاب «قایق راندن به سوی اقیانوس»، بافتی ظریف و مینیاتوری است و این امر زمان زیادی برای نگارش نیاز دارد.

مؤلف داستان «قایق راندن به سوی اقیانوس»، تزریق روح اعتماد به نفس به اقشار مختلف جامعه با الگوپذیری از فرهنگ یزدی، درون نمایه‌های سازنده کار و تلاش مضاعف مردم این خطه کویری، گرامیداشت یاد و خاطره بزرگان و عالمان دیار یزد همچنین معرفی آثار ارزشمند تاریخی و مذهبی در این استان را از نقاط عطف داستان خود معرفی کرد.

مظفری معرفی دارالعباده با محوریت سفر مقام معظم رهبری و شناسناندن ابعاد شخصیتی مقام عظمای ولایت با نثری شیوا قلمی گویا و متنی ملموس برای یزدی‌ها و غیر یزدی‌ها را از مهم‌ترین اهداف نوشتن «قایق راندن به سوی اقیانوس» بیان کرد.

291/60

کد خبر 160285

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =