نماینده مجلس : دیوار توافق با آمریکا به علت عملکرد ظریف تا ثریا کج خواهد بود/ حرف رئیسی درباره رعایت خطوط قرمز را سند می‌دانیم

ایرنا نوشت: ابوترابی گفت:بر اساس اعتمادی که به آیت الله رئیسی داریم حرف ایشان را سند می‌دانیم و معتقدیم که خطوط قرمز نظام در مذاکرات، مدنظر تیم مذاکره کننده است.

«ابوالفضل ابوترابی»  با بیان اینکه طبق توضیحات آیت الله رئیسی، خطوط قرمز در مذاکرات توسط تیم مذاکره کننده رعایت می شود گفت: ما بر اساس اعتمادی که به  آیت الله رئیسی داریم حرف ایشان را سند می‌دانیم و معتقدیم که خطوط قرمز نظام در مذاکرات، مدنظر تیم مذاکره کننده است، مضافاً اینکه در جلساتی که با وزیر امورخارجه داشته‌ایم توضیحات وی نشان‌دهنده رعایت خطوط قرمز نظام در مذاکرات است.

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اینکه بعضاً گفته می شود مشکلات اقتصادی به خاطر عملکرد تیم مذاکره کننده است حرف درستی نیست چرا که تیم مذاکره کننده ما برای انعقاد توافق جدیدی مذاکره نمی کند و مبنای کار آنها همان برجامی است که در دولت قبل توافق آن  شده است.

ابوترابی خاطرنشان کرد: واقعیت این است که سنگ بنای برجام در دولت قبل گذاشته شده و عملکرد آقای ظریف و تیم مذاکره کننده دولت قبل به گونه‌ای بوده که دیوار این توافق  را تا ثریا کج خواهد برد.

نماینده ادوار مجلس: مذاکره کنندگان تضمینی بگیرید که آمریکا همه چیز را «وتو» نکند

بیشتر بخوانید:

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها افزود: تلاش تیم مذاکره کننده دولت فعلی بر این است که با وجود همین توافق ضعیف در دولت قبل بتوانند امتیازات نسیه‌ای که در آن به ایران داده شده بود را از طرف مقابل بگیرند و حقوق ملت ایران در این توافق را احیا و طرف مقابل را وادار به انجام تعهدات شان کنند.

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: طرف‌های مقابل در مذاکرات و مقامات رژیم صهیونیستی عنوان کرده‌اند که تیم مذاکره کننده دولت فعلی پای میز مذاکره با جدیت از حقوق ایران در مذاکرات دفاع می کند.

231

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1611552

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =