منصوریان و مجیدی به زودی برای هم دسته گل می‌فرستند!

فارس نوشت: مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال گفت: مطمئن هستم مجیدی و منصوریان به زودی برای یکدیگر دسته گل می‌فرستند و خیلی زود همه این مسائل فراموش می‌شود و آشتی خواهند کرد.

علی فتح‌الله‌زاده در خصوص موضع‌گیری علیرضا منصوریان در نشست خبری بعد از دیدار استقلال و نفت آبادان علیه مجیدی اظهار داشت: من صحبت‌های منصوریان را شنیدم اما به هر دو عزیز توصیه‌ می‌کنم آرامش خود را حفظ کنند. منصوریان «داش علی منصوریان»  هواداران استقلال و فرهاد مجیدی «شاه فرهاد» است. هر دو  عزیز جزو ذخایر باشگاه استقلال هستند که باید احترام یکدیگر را حفظ کنند.

وی افزود: قطع به یقین می‌دانم حواس مجیدی نبوده و در آن صحنه شاید به خاطر استرس بازی چشمش به منصوریان نیفتاده است. خودِ منصوریان هم کسی است که سالها با او کار کردم و او را به احترام و اخلاق به بزرگتر می‌شناسم. مطمئن هستم هر دو عزیز به زودی برای یکدیگر دسته گل می‌فرستند و خیلی زود همه این مسائل فراموش می‌شود و آشتی خواهند کرد.

مدیرعامل اسبق استقلال یادآور شد: استقلال بازی حساسی با پرسپولیس دارد و فرهاد مجیدی از همین امروز باید همه فکر و ذکرش را روی این مسابقه بگذارد که با برد دربی شیرین کام استقلالی‌ها را بیشتر کند.

فتح‌الله‌زاده در خصوص اینکه پیش‌بینی اش از دربی چیست گفت: این بازی واقعا با شرایط لیگ فرق دارد. به ظاهر استقلال روی کاغذ همه را برده و به هیچ تیمی رحم  نکرده است.البته شرایط تیم در روز بازی خیلی مهم است، مثلا  اینکه روحیه بازیکنان در روز بازی چطور است. هر تیمی به آرامش خودش غلبه کند مطمئنا برنده بازی خواهد شد ضمن آنکه این دیدار نبرد وسط زمین است 

وی در خصوص اینکه چقدر شانس برد برای استقلال قائل است گفت: استقلال شانس بیشتری دارد چون تا امروز باختی نداشته و از نظر روحی هم در شرایط بهتری قرار دارد.

کد خبر 1611848

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =