بازار میلیاردی خودروهای لوکس در ایران/ قیمت شاسی بلندهای جذاب در بازار را ببینید

اقتصاد نیوز نوشت: خودروهای لوکس چه کارکرده و چه صفر همواره در بازار مورد توجه بوده اند و این امر نیز موجب شده تا با وجود اینکه در حال حاضر مدل صفر این خودروها در بازار موجود نیست، اما لوکس ها با قیمت های چند میلیاردی در بازار عرضه شوند.

در میان خودروهای لوکس «BMW x۴» ، «لکسوس Nx» و «لندکروز ۲۰۱۲» که همگی در گروه خودروهای شاسی بلندی قرار دارند در بازار از اقبال بسیار خوبی برخوردارند و قیمت های آنها نیز جالب توجه است.

براساس ارزیابی بازار مدل کم کارکرد «BMW x۴» در بازار با قیمتی در حدود ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان قیمت گذاری می شوند، البته فعالان بازار خودرو بر این نکته نیز تاکید می کنند که قیمت این خودرو با توجه به رنگ و میزان کارکرد در بازار کمی متفاوت است.

از سوی دیگر در حال حاضر «لکسوس Nx» هم در بازار با قیمتی در حدود ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون عرضه می شود. به گفته فعالان بازار قیمت این خودرو نیز تابع میزان کارکرد و رنگ آن است.

اما «لندکروز ۲۰۱۲» خودرویی که علاقمندان بسیاری در بازار دارد نیز این روزها با کمترین کارکرد در بازار با قیمتی در حدود ۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان قیمت گذاری می شود.

لوکس

۲۲۳۲۲۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1614598

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =