کشف ۳۹ هزار نخ سیگار قاچاق از یک تاکسی در ارومیه

جانشین فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌غربی از کشف بیش از ۳۹ هزار نخ انواع سیگار خارجی قاچاق در ارومیه با عملیات ماموران پلیس امنیت اقتصادی خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، سرهنگ ایرج حسنخانی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت شخصی به هویت معلوم در امر قاچاق سیگار در سطح شهرستان ارومیه با یک دستگاه تاکسی، رسیدگی به موضوع در دستور کار ویژه ماموران پلیس امنیت اقتصادی انتظامی استان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران در نهایت خودروی متهم را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی در بازرسی از آن تعداد ۳۹ هزار و ۳۷۹ نخ انواع سیگار خارجی قاچاق کشف کردند که ارزش ریالی آن بنا بر نظریه کارشناسان مربوطه ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌غربی با اشاره به دستگیری یک متهم در این زمینه، افزود: متهم دستگیرشده پس از تشکیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

حسنخانی در پایان با اشاره به این که قاچاق کالا پدیده ای است که از جهات گوناگون حیات سالم اقتصادی و فرهنگی یک جامعه را تهدید می کند؛ خاطرنشان کرد: پلیس با تمام توان و جدیت همواره آماده است تا با قاچاقچیان و اخلالگران نظم و امنیت اقتصادی مقابله کند.

46

کد خبر 1620004

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =