کمیته اجرایی جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر در جزیره قشم تشکیل جلسه داد

نخستین جلسه کمیته اجرایی جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر در جزیره قشم با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین از قشم، افشار فتح الهی در این جلسه بیان کرد: فرصت سوزی سال های گذشته امکان ایجاد امکانات زیرساختی برای میزبانی از تیم های فوتبال حاضر در قطر را از ما گرفته است و در این مدت زمان کوتاه باید برای میزبانی شایسته از تماشاگران مسابقات برنامه‌ریزی کنیم.

وی ادامه داد: گردشگران می توانند بدون ویزا به دو منطقه آزاد قشم و کیش وارد شوند و به همین دلیل مسئولیت اصلی پذیرایی از تماشاگران جام جهانی بر عهده این دو جزیره قرار دارد.

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: باید در سه حوزه میزبانی از گردشگران، افزایش مبادلات تجاری و جذب سرمایه گذار برنامه ریزی کنیم تا بتوانیم از فرصت جام جهانی بیشترین بهره را ببریم.

فتح الهی تصریح کرد: حضور گردشگران جام جهانی فرصت خوبی برای معرفی فرهنگ ایرانی- اسلامی و صلح طلب ما به جهانیان است و با تدوین برنامه مناسب فرهنگی می توان اثرات بسیار مثبتی در ذهن گردشگران بر جای گذاشت.

گفتنی است، اعضای کمیته اجرایی جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر در جزیره قشم در این نشست با بررسی چالش های پیش رو به بیان آخرین اقدامات و برنامه ریزی های انجام شده پرداختند.

همچنین احکام اعضای کمیته توسط رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم اهدا شد.

48

کد خبر 1632472

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =