مرکز ناباروری دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان آماده ارائه خدمات به زوج های استان

مسئول مرکز ناباروری دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: بیش از ۴ سال است که مرکز ناباروری دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با حمایت مسئولین راه اندازی شده است.

به گزارش خبرآنلاین، عزیزی گفت: در این مرکز مراحل مختلف درمان ناباروری و مشاوره های ژنتیک، اعمال جراحی ivf، اعمال جراحی مربوط به آقایان و سایر اقدامات درمانی ناباروری با موفقیت انجام می شود.

متخصص زنان و فوق تخصص نازایی اظهار کرد: ۹۰ درصد هزینه های درمان ناباروری را دولت تقبل می کند و اخیرا درمان ناباروری تحت پوشش بیمه قرار گرفته است.

عزیزی با اشاره به روند درمان ناباروری در این مرکز اظهار کرد: درمان بیماران بستگی به نوع مشکلات آنان دارد، پس از مراجعه به این مرکز در ابتدا باید ارزیابی های تشخیصی اولیه جهت انتخاب نوع درمان صورت گیرد.

وی بیان کرد: زوجین می توانند بصورت روزانه با مراجعه به مرکز ناباروری دانشگاه جهت دریافت نوبت و ویزیت پزشک مراجعه و خدمات لازم را جهت درمان خود دریافت کنند.

مسئول مرکز ناباروری دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با بیان اینکه در مرحله بعدی مراجعه و تشخیص مشکل، روند درمان آغاز می شود، اضافه کرد: در صورت مراجعات منظم و مداوم ظرف ۲ یا سه ماه بیمار به نتیجه می رسد.

عزیزی تصریح کرد: خوشبختانه با راه اندازی این مرکز در استان بسیاری از کارها آسان شده و بیماران نیازی به طی مسیر طولانی و حضور در سایر استانها نخواهند داشت.

متخصص زنان و فوق تخصص نازایی در پایان بیان کرد: در این مرکز امکانات و دستگاههای بسیار پیشرفته ای وجود دارد که با حمایت های مسئولان فراهم شده است.

کد خبر 1633311

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =