کدام ایرانی به «جشنواره حرکت تفلیس» می‌رود؟

نمایش‌ «اون...اوفلیاست» به کارگردانی ستاره تبریززاد از اصفهان کاری از گروه تئاتر «هیچ»، جهت اجرا در «جشنواره تئاتر حرکت تفلیسِ کشور گرجستان» برگزیده شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، آلبرت بیگ‌جانی، مدیر بین‌الملل گروه هنری دیماک و نماینده «جشنواره تئاتر حرکت تفلیسِ کشور گرجستان»، نام نمایش‌ ایرانی دعوت شده به این جشنواره را اعلام کرد. او گفت، نمایش‌ «اون...اوفلیاست» به کارگردانی ستاره تبریززاد از اصفهان کاری از گروه تئاتر «هیچ»، جهت اجرا در این جشنواره برگزیده شده‌ است.

این فعال هنری که نماینده و مدیر انتخاب آثار چندین جشنواره بین‌المللی دیگر نیز هست، اعلام کرد که گروه‌هایی که مایل به شرکت در جشنواره‌های زیر هستند، می‌توانند به صفحات مجازی و آدرس‌های ارائه‌شده گروه دیماک و یا شخص آلبرت بیگ‌جانی مراجعه نمایند.

- جشنواره حرکت «سام میت» ارمنستان، تاریخ برگزاری ۳ تا ۱۱ تیرماه.

- جشنواره «هایفست» ارمنستان ، تاریخ برگزاری ۱۱ الی ۱۸ مهرماه.

- جشنواره «یونیمای» ارمنستان، تاریخ برگزاری ۱۸ الی ۲۵ مهرماه.

بیگ‌جانی که عضو هیئت برگزاری جشنواره «هایفست» نیز هست، گفت: «امسال بیستمین سالگرد جشنواره «هایفست» را پیش رو داریم و سعی‌مان بر برگزاری هرچه باشکوه تر این رویداد است. بر همین اساس در کنار گروه‌های تئاتری شرکت‌کننده مهمانان ویژه‌ای نیز از نقاط مختلف جهان خواهیم داشت که ضمن شرکت در جلسات و سمینارها، ورکشاپ‌های متنوعی نیز برگزار خواهند کرد. او که دبیر بخش ایران در جشنواره فوق است، اعلام کرد مانند سال‌های قبل، امسال نیز بخش ایران فعال خواهد بود و در این بخش نگاه ویژه‌ای به نمایش‌های خیابانی خواهیم داشت.

۲۵۹۲۵۹

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1634717

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =