توضیحات برخواه درباره دلایل ترک اردو از سوی وزنه‌برداران

ایسنا نوشت: سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری دلایلی که باعث شد وزنه‌برداران اردوی تیم ملی را ترک کنند، بازگو کرد.

محمد حسین برخواه درباره علت اینکه ملی پوشان وزنه برداری اردوی تیم ملی را ترک کردند، بیان کرد: اردوی ما هفته گذشته با شرایط نسبتا مناسبی آغاز شد و ملی پوشان تمرینات خوبی را انجام می دادند و وضعیت خوب بود. در این چند روز اخیر کیفیت غذا مناسب نبود. آب گرم پنج سالن قطع بود و سیستم خنک کننده هم مشکل داشت. البته قبل از المپیک هم این مشکل را داشتیم که اتاق ها گرم بودند.

او ادامه داد: مشکلات داخلی هم وجود داشت که وزنه برداران معترض بودند. آنها به تغذیه، نرسیدن مکمل، پرداخت نشدن حقوق ها و نبود فیزیوتراپ اعتراض داشتند و در مجموع اعلام کردند اردو را ترک می کنند. حتی من می خواستم حضور داشته باشند تا 10 نفر اعزامی به بازی های همبستگی کشورهای اسلامی را مشخص کنیم که اردو را ترک کردند. خیلی مسائل دست به دست هم داد که وزنه برداران اعلام کردند که دیگر تاب و تحمل ماندن در اردو را ندارند و می‌روند.

برخواه در پاسخ به این پرسش که فدراسیون نخواست آنها را مجاب کند که شرایط بهتر شود؟ گفت: ملی‌پوشان جمع کرده بودند و داشتند می‌رفتند.

او در مورد تکلیف انجام برنامه آماده سازی تیم ملی برای بازی های کشورهای اسلامی تاکید کرد: باید ببینیم چه اتفاقی می‌افتد و چه شرایطی پیش می آید.

258 258

کد خبر 1637151

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =