ترافیک محورهای مواصلاتی مازندران سنگین است

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به یکطرفه شدن جاده کندوان گفت: اکنون ترافیک محورهای مواصلاتی مازندران سنگین است.

به گزارش خبرآنلاین از مازندران، سرهنگ یدالله جهان تاب اظهار داشت: به منظور کاهش بار ترافیکی در جاده هراز، خودروها را در منطقه چلاو مقداری نگه داشته و پس از کاهش بار اجازه عبور و مرور داده می‌شود.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به وضعیت دو جاده سوادکوه و کیاسر آمد و شد در این جاده‌ها را پرحجم عنوان و مطرح کرد: در مجموع با توجه به برگشت مسافران تردد در جاده‌های مواصلاتی مازندران سنگین و پرحجم است.

وی خاطرنشان کرد: رانندگان مدنظر قرار دهند که اعمال محدودیت و ممنوعیت ترافیکی به منظور تسریع و ایجاد ایمنی در آمد و شد آنها، آسایش و آرامش همراهانشان، جلوگیری از حوادث است پس با داشتن سعه صدر همراه عوامل پلیس راه و راهور باشند.

جهان تاب با بیان اینکه اعمال محدودیت در جاده کندوان به منظور یک‌طرفه شدن به دلیل برگشت مسافران آغاز شده، اظهار داشت: موضوع یک‌طرفه شدن مسیر، یک ساعت دیگر کامل انجام می‌شود چون خودروهایی که از ساعتی قبل از اعمال محدودیت در این جاده قرار دارند از تهران به سمت چالوس در حرکت هستند.

وی با اعلام اینکه هم اکنون تردد در جاده هراز پرحجم و سنگین گزارش می‌شود، گفت: این حجم در مناطق چلاو، لاریجان، رینه، آب اسک و پلور است و در صورت بار ترافیکی شدید اعمال محدودیت در این جاده نیز دستور کار قرار می‌گیرد.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1638130

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =