جلوگیری از تنش آبی بامدیریت مصرف امکان پذیراست

رئیس هیئت مدیره ومدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان چهارمحال وبختیاری گفت: مردم شریف در مدیریت مصرف آب نقش اساسی را ایفا می‌کند.  

احمد رضا محمدی در بین الصلاتین نماز جمعه شهر بن گفت با توجه به اینکه آبرفت شهر بن با فقر آبی مواجه است شرکت آب و فاضلاب و مسئولین شهرستان تمهیدات لازم را برای جلوگیری از ایجاد تنش آبی اندیشیده است اما کمک مردم شریف در مدیریت مصرف آب نقش اساسی را ایفا می‌کند.

دکتر محمدی در خصوص تصفیه خانه فاضلاب بن هم گفت نصب تجهیزات در این تصفیه خانه شروع شده است.

رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان چهارمحال و بختیاری سپس با حضور در میز خدمت راه اندازی شده با سعه صدر مسائل و موارد مطرح شده توسط مراجعین را دریافت و دستورات لازم را به مسئولین مربوطه ی حاضر در جلسه ارائه نمود.

وی در ادامه گفت: خدمت بی منت به مردم شریف استان چهارمحال و بختیاری از افتخارات ماست و مفتخریم که لقب سقایی شهروندان محترم و روستائیان عزیز را را بر عهده داریم و تا کنون توانسته ایم با کمک همکاران و همراهی مسئولین خدمات خوبی را در راستای تامین آب سالم و دفع بهداشتی فاضلاب در استان ارائه دهیم.
قابل ذکر است در میز خدمت شرکت آبفا فرماندار شهرستان و امام جمعه نیز حضور داشتند.
یادآوری می گردد مدیر عامل، معاونین و کارکنان امور آب و فاضلاب شهرستان بن ضمن حضور در نماز سیاسی عبادی جمعه با حضور میدانی به بررسی مسائل مطرح شده نیز پرداختند.

48

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1642579

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =