پیش بینی مشاور عالی فرمانده کل قوا از عملکرد اطلاعات سپاه در دوره مدیریت جدید

ایلنا نوشت :سرلشکر صفوی گفت: در دوره جدید مدیریتی سازمان اطلاعات سپاه شاهد شکست‌های مکرر اطلاعاتی رژیم صهیونیستی و خنثی سازی نقشه‌های پلید آنان خواهیم بود.

دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا در پیام‌های جداگانه‌ای انتصاب سردار کاظمی به ریاست سازمان اطلاعات سپاه را تبریک گفت و از خدمات ١٣ ساله حجت الاسلام و المسلمین طائب در راه اندازی و مدیریت این سازمان پرافتخار تجلیل کرد.

بر این اساس سرلشکر صفوی خطاب به سردار سرتیپ پاسدار محمد کاظمی رئیس جدید سازمان اطلاعات سپاه تاکید کرد اطمینان دارد به فضل الهی دوره جدید مدیریتی این سازمان با راهبری قاطعانه شما تحت نظر فرماندهی کل سپاه در تعامل و مساعی با سایر نهادهای اطلاعاتی و امنیتی، شاهد شکست‌های مکرر اطلاعاتی دشمنان به ویژه رژیم صهیونیستی و خنثی سازی نقشه‌های پلید آنان در ایجاد خدشه بر دژ مستحکم امنیت مردم و کشور و نیز باور، اعتقاد و اعتماد ملت ایران در صحنه همراهی با نظام خواهیم بود.

دوره جدید سازمان اطلاعات سپاه مصادف با شکست‌های مکرر رژیم صهیونیستی است

بیشتر بخوانید :

دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا همچنین خطاب به حجت‌الاسلام حسین طائب ضمن تشکر و قدردانی از فعالیت سیزده ساله ایشان در این سازمان، گفت که بی شک نقش آفرینی‌های سازمان اطلاعات سپاه با مدیریت جنابعالی در شکست نقشه‌های شوم و آمال و آرزوهای رژیم پلید صهیونیستی علیه ایران اسلامی و مصاف با پدیده نفوذ و برخورد گسترده قاطعانه و غیر محافظه‌کارانه با مفسدان اقتصادی دانه درشت و محتکران کالاهای اساسی، ماندگار و الهام بخش حضور این سازمان در صحنه ماموریت‌های خطیر پیش رو خواهد بود.

دوم تیر سخنگوی سپاه پاسداران اعلام کرد سردار محمد کاظمی با حکم سرلشکر سلامی به سمت " رئیس سازمان اطلاعات سپاه" منصوب شد.

به گفته سردار رمضان شریف رئیس جدید سازمان اطلاعات سپاه سال‌ها عهده دار مسئولیت" ریاست سازمان حفاظت اطلاعات سپاه" بوده و تجارب فراوانی در امور حفاظتی، امنیتی و اطلاعاتی دارد.

۲۱۲۲۰

کد خبر 1645303

برچسب‌ها