رحیم‌پور ازغدی : عروسک باربی توسط پنتاگون ساخته شد تا...

فارس نوشت : رحیم‌پور ازغدی گفت: آمریکا با عنوان مدرنیته جنایاتی در حق زنان می کند که در تاریخ بشر سابقه ندارد ... بیشترین افسردگی، تجاوز به زنان و کودکان و... در اروپا انجام می‌شود

همایش افشای حقوق بشر آمریکایی با همت موسسه صیانت از حقوق زنان و با حضور کاظم غریب آبادی، معاون امور بین الملل قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر برگزار شد.

در این همایش حسن رحیم‌پور ارغدی گفت: زن جزئی از دکور صحنه برای آمریکا است. مسئولان و وزیر امور خارجه آمریکا هر ساله باید به رژیم صهیونیستی بروند و گزارش دهند.

وی با بیان اینکه کشف امریکا همانند این است که من منزل شما را کشف کنم و در آن ساکن شوم، افزود: همچنان برده داری در آمریکا وجود دارد و سالانه حدود هزار سیاه پوست در خیابان توسط پلیس کشته و صدها سیاه پوست ناپدید می‌شوند.

رحیم پور با اشاره به جعل تاریخ علم توسط امریکا گفت: آمریکای‌ها به دنبال تحقیر ملت ها هستند، اینکه هر ساله ملت ها با ارائه گزارش بگویند ما وحشی نیستیم و بخشی از حقوق بشر تعریف شده توسط آمریکا را رعایت می‌کنیم، تحقر ملت ها توسط آمریکا است.

وی با اشاره به جنگ‌های جهانی بیان کرد: این جنگ، جنگ گرگ‌ها بود و جهانی نبود، جنگ بین کشورهای اروپایی بود که هزینه آن را جهان پرداخت کرد. آمریکا کمترین تلفات را در جنگ جهانی دوم داد و در اواخر جنگ ورود کرد.

وی گفت: اروپا قاره خون و سرخ است که طی ۲۰۰ سال گذشته بشریت را غارت می کند. در ۲۰۰ سال اخیر جنگ قدرت بین انگلیس، فرانسه، آلمان و روسیه است.

وی با اشاره به تبعیض نژادی در آمریکا بیان کرد: سیاه پوست ها حق ورود به اتوبوس ها را نداشتند ، پس از اجازه ورود به آن، حق تقدم نشستن با سفید پوستان بود.

رحیم پور با بیان این پرسش که چرا آمریکا جرات حمله نظامی به ایران را ندارد، اظهار کرد: پس از ۲۰۰ سال، ایران به عنوان اولین کشور در آسیا، آمریکا را از کشورش بیرون کرد و طی چهار دهه اخیر آمریکا جرات نکرد همانند عراق و افغانستان به ایران حمله کند، زیرا امریکا قدرت لازم برای مبارزه با ایران را ندارد.

وی با اشاره به اینکه آمریکا ۱۸ سال مذاکره غیرمستقیم و از زمان برجام تا کنون مذاکره مستقیم با ایران داشت، گفت: آمریکا و اروپا اهل مذاکره نیستند، بلکه اهل دستور دادن هستند. ایران آن ها را مجبور کرده است که پای میز مذاکرده بنشینند. رهبر معظم انقلاب فرمودند جنتلمن های پای میز مذاکره همان تروریسم های فرودگاه بغداد هستند.

رحیم پور خاطرنشان کرد: ما درسطح بین الملل باید تناقض های مبانی حقوق بشر غربی را افشا کنیم، ارتداد و کفر، خودکشی، همجنس گرایی جزئی از حقوق بشر آمریکایی است اما حجاب، پوشش، حیا و... ممنوع است!

وی گفت: سینمای غرب برمبنای ایدئولوژی است، عروسک باربی توسط پنتاگون ساخته شد تا دختر خوشگل و چشم سبز آمریکایی را الگوی دختران جهان کرده است، جهان به دنبال زنان حرکت می کند، اگر مادر و همسر به فساد کشیده شوند، این جامعه و جهان است که به فساد کشیده می شود.

رحیم پور بیان کرد: آمریکا با عنوان مدرنیته جنایاتی در حق زنان می کند که در تاریخ بشر سابقه ندارد.

رحیم پور ازغدی

بیشتر بخوانید:

وی با اشاره به اینکه شعار آمریکا این بود که قانونی وجود ندارد، قانون آن است که ما می گویم و اجرا می کنیم‌، گفت: آمریکایی ها به دهان برده های سیاه پوش دهان بند آهنی می‌بستند و در آن زمان مدعی بودند که می‌خواهند سیاه پوستان را مسیحی کنند! آمریکا و غرب از ریشه با توهین و نقض حقوق بشر شکل گرفته است.

رحیم پور گفت: شورای امنیت، شورای ناامنی در جهان است، هر کسی بمب اتم دارد، حق وتو دارد. علت حساسیت آمریکا و غرب به بمب اتم این است که اگر انحصار بمب اتم شکسته شود، نظام جهان بهم خواهد ریخت.

وی گفت: عکس های زندان ابوغریب با دو هدف تهدید و تحقیر منتشر شده است، آمریکا با این اقدام به همه کشور های اسلامی تروریسم می گوید، اگر با ما مقابله کنید، تنها شما را نمی کشیم، بلکه تحت سخت ترین شکنجه ها تحقیر خواهیم کرد.

رحیم پور بیان کرد:‌ جنایات اروپا و آمریکا باید افشا شود. کل کشورهای اروپایی نمایشی هستند، در حالی که تحت سلطه چند کشور مشخص هستند. به طور مثال گفته می شود که سوئد کشوری مستقل است، اما این کشور در اختیار ۱۳ خانواده است که ۵ خانواده اصل هستند. هیچ اتفاقی در عرصه سیاست، اقتصاد و... این کشور رخ نخواهد داد مگر به اجازه این پنج خانواده که این پنج خانواده هم تحت سلطه آمریکا و انگلیس هستند.

وی ادامه داد: بیشترین افسردگی، تجاوز به زنان و کودکان و... در اروپا انجام می‌شود. در سال ۷۰ بر اساس آماری که منتشر شد صد هزار سلاح گرم در سطح دبیرستان های آمریکا جمع آوری شد و به دنبال گذاشتن گیت در ورودی مدارس بودند. ترامپ پس از گذشت سال ها اعلام کرد که باید اجازه دهیم معلمان نیز مصلح به مدرسه بروند.

گفتنی است محورهای ششمین همایش افشای حقوق بشر آمریکایی شامل حقوق بشر آمریکایی و حق حیات، حقوق بشر آمریکایی و تروریسم، حقوق بشر آمریکایی و شکنجه، حقوق بشر آمریکایی و تحریم، حقوق بشر آمریکایی و کودکان و زنان، و حقوق بشر آمریکایی و حق آزادی بیان است.

در این همایش از برگزیدگان همایش افشای حقوق بشر آمریکایی و خانواده های شهدا تقدیر شد.

۲۱۲۲۰

کد خبر 1646467

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =