آزمون های پایانی دوره تربیت مربی حفظ قرآن کریم

آزمون های کتبی دوره تربیت مربی حفظ قرآن کریم با هدایت و نظارت مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه توسط سازمان دارالقرآن الکریم سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سازمان اوقاف و امور خیریه، آزمون های پایانی دوره تربیت مربی حفظ قرآن کریمِ ستاد راهبری حفظ قرآن کریم برگزار می گردد.
این آزمون ها روزهای ۱۳ لغایت ۱۵ تیرماه با حضور بیش از ۲۰۰۰ نفر از شرکت کنندگان از دستگاه ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی به صورت سراسری و برخط به نشانی: https://lms.telavat.ir برگزار خواهد شد.

این آزمون ها در سه درس آشنایی با علوم قرآنی(۱۳تیرماه)، فنون معلمی و روانشناسی تربیتی(۱۴ تیرماه) و روانشناسی در حفظ قرآن کریم(۱۵ تیرماه) برگزار خواهد شد. مابقی دروس روش تدریس حفظ قرآن کریم و تدویر خوانی توسط دستگاه ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی برگزار گردیده یا برگزار خواهد شد.

این مرکز با اعلام اینکه هدف از برگزاری این دوره ها؛ شناسایی نیروهای مستعد و تربیت آنان جهت تدریس در دوره‌های آموزش حفظ قرآن کریم است، عنوان نموده است که شرکت کنندگان در صورت کسب حدنصاب لازم در تمامی آزمون ها(کتبی و عملی) ضمن دریافت گواهینامه، مجوز تدریس در دوره های آموزش حفظ قرآن کریم را دریافت خواهند نمود.

در پایان دستگاه ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی برگزار کننده دوره ها به شرح زیر اعلام شده اند.
مرکز مدیریت حوزه های علمیه برادران و خواهران، کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت، ارتش، سپاه، بسیج، دارالقرآن حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) و دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم.

۵۷۲۴۴

کد خبر 1647424

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =