شبکه روشنایی مناطق محروم ارومیه اصلاح شد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی گفت: به دنبال بازدیدهای میدانی استاندار آذربایجان‌غربی از مناطق کم برخوردار و محروم ارومیه و برگزاری جلسه بررسی مسائل و مشکلات مردم این مناطق، شبکه روشنایی دو منطقه ارومیه اصلاح شد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، طاهر کیامهر از اصلاح شبکه روشنایی دو منطقه ارومیه خبر داد و گفت: به دنبال بازدیدهای میدانی محمد صادق معتمدیان استاندار آذربایجان‌غربی از مناطق کم برخوردار و محروم ارومیه در کوی سالار و محله دین پرست، میز خدمت و ارتباطات مردمی با حضور مسئولان اجرایی استان و شهرستان ارومیه برگزار شد که در این جلسات درخواست های مردمی شناسایی و برای حل آن دستوراتی صادر شده بود.
وی ادامه داد: یکی از درخواست های مردم این مناطق اصلاح شبکه روشنایی معابر برخی از محلات بود که بلافاصله پس از انجام مطالعات کارشناسی، اصلاح شبکه روشنایی معابر محله دین‌پرست و کوی سالار اجرا و به اتمام رسید.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی اضافه کرد: همانطور که یکی از اولویت‌های دولت مردمی توجه خاص به مناطق محروم و کمتر برخوردار است، شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی نیز رسالت خود را ارائه خدمات عادلانه به عموم مردم استان می‌داند و در این راستا خدمات رسانی به دورافتاده ترین نقاط مرزی استان تا اجرای پروژه های اصلاح و بهسازی شبکه توزیع برق شهری به صورت متوازن اجرا می‌گردد.
وی در ادامه تشریح کرد: جالب توجه است که مناطقی از شهرهای بزرگ مانند ارومیه که به عنوان مناطق کمتر برخوردار اطلاق می شوند از لحاظ شبکه توزیع نیروی برق دارای شبکه و تجهیزات توزیع برق جدیدتر نسبت به محلات برخوردار بوده و از لحاظ ارائه خدمات به شهروندان در شرکت توزیع نیروی برق دسترسی عادلانه به نعمت برق اولویت اول است.

46

کد خبر 1647479

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =