دری نجف آبادی ، خطیب جمعه اراک: نیروی انتظامی و بسیج با مصادیق بی‌حجابی و بدحجابی به شدت برخورد کنند

فارس نوشت : امام جمعه اراک با بیان اینکه دشمن در بحث تهاجم فرهنگی کیان خانواده را هدف قرار داده که باید مراقب بود فریب توطئه‌های دشمن را نخوریم، ادامه داد: نیروی انتظامی و بسیج و مسئولان امر به معروف و ‌نهی از منکر باید نسبت به موضوع حجاب توجه ویژه داشته باشند و با مصادیق بی‌حجابی و بدحجابی به شدت برخورد کنند.

آیت‌ الله قربانعلی دری نجف آبادی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه اراک اظهار کرد: یکی از حوزه‌هایی که دشمنان به شدت دنبال نابودی آن هستند، حجاب و عفاف است که باید مراقبت کرد به این حوزه آسیبی نرسد.

وی بیان کرد: یکی از راه‌هایی که دشمنان می‌توانند از طریق آن به اهداف شوم خود دست پیدا کنند، گرفتن عفت از زنان و سپس نابودی خانواده و جامعه است.

مسئولان امربه معروف و نهی از منکر باید نسبت به حجاب توجه ویژه داشته باشند

بیشتر بخوانید:

امام جمعه اراک اظهار کرد: عفاف و حجاب از مسائل مهم در جامعه اسلامی است که آیات زیادی در مورد اهمیت آن وجود دارد،که این نشان دهنده جایگاه مقوله حجاب و عفاف است.

دری نجف آبادی با بیان اینکه دشمن در بحث تهاجم فرهنگی کیان خانواده را هدف قرار داده که باید مراقب بود فریب توطئه‌های دشمن را نخوریم، ادامه داد: نیروی انتظامی و بسیج و مسئولان امر به معروف و ‌نهی از منکر باید نسبت به موضوع حجاب توجه ویژه داشته باشند و با مصادیق بی‌حجابی و بدحجابی به شدت برخورد کنند.

وی در ادامه با اشاره به دهه امامت و ولایت گفت: بعد از گذشت ۲ سال از شیوع ویروس کرونا، باید آیین‌های غدیر احیا و برنامه های این دهه به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

امام جمعه اراک تصریح کرد: بعد از برگزاری برنامه‌های غدیر هیات‌های مذهبی خود را برای برگزاری برنامه‌های ماه محرم آماده کنند.

۲۱۲۱۷

کد خبر 1649176

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =