خراسان نوشت:

عامل تجاوز به نوجوان ۱۶ ساله در مشهد اعدام شد

جوان موتورسواری که با همدستی یکی از دوستانش به پسر ۱۶ ساله ای تجاوز کرده بود سپیده دم روز گذشته در زندان مرکزی مشهد به دار مجازات آویخته شد.به گزارش خراسان، اواخر سال ۸۷ پسر ۱۶ ساله ای از یک باشگاه بدن سازی در مشهد خارج شد اما در همین هنگام ۲ جوان که سوار بر موتور سیکلت بودند به آرامی او را تعقیب کردند. هنگامی که نوجوان مذکور به مکان خلوتی رسید ناگهان موتورسواران در کنار او توقف کردند و یکی از آنان چاقویی را زیر گلوی نوجوان گذاشت و با تهدید به مرگ او را سوار موتور سیکلت کرد. موتور سواران پس از کشیدن یک کلاه بر سر طعمه خود او را به داخل منزلی بردند که یکی از آنان با توسل به زور به وی تجاوز کرد اما همدستش این نوجوان را مورد آزار قرار داد. این نوجوان پس از رهایی از چنگ موتور سواران شیطان صفت موضوع را به خانواده اش اطلاع داد و با اعلام شکایت آنان، پرونده ای در این باره تشکیل شد. ۲ متهم این پرونده در شعبه پنجم دادگاه کیفری استان خراسان رضوی به ریاست قاضی صدرزاده محاکمه شدند. دادگاه پس از برگزاری چند جلسه و استماع دفاعیات متهمان و وکیل مدافع آنان، با توجه به محتویات پرونده، گزارش مأموران انتظامی و اسناد و مدارک مستند، یکی از متهمان را که جوان ۱۹ ساله ای بود به اعدام و متهم دیگر را به تحمل شلاق محکوم کرد. رأی صادره از سوی دادگاه مورد اعتراض متهمان قرار گرفت و به دیوان عالی کشور ارسال شد اما قضات با تجربه شعبه ۱۶ دیوان عالی کشور پس از بررسی دقیق پرونده، حکم صادره از سوی دادگاه را تأیید کردند. سپیده دم روز گذشته متهم ردیف اول این پرونده به دار مجازات آویخته شد.

دستگیری یک زورگیر در مشهد

خراسان نوشت: جوانی که با همدستی چند تن از دوستانش در فضاهای سبز منطقه گلشهر از شهروندان زورگیری می کرد، توسط ماموران تجسس کلانتری گلشهر مشهد دستگیر شد، اما همدستان وی متواری شدند.گزارش خراسان حاکی است: این جوان ۱۸ ساله و دوستانش با گذاشتن چاقو زیر گلوی شهروندان در پارک ها و فضاهای سبز، تلفن همراه، وجوه نقد و اموال دیگر شهروندان را می ربودند که در پی اعلام شکایت طعمه ها و در یک عملیات پلیسی داخل پارک گلشهر دستگیر شد. این زورگیر به دستور مقام قضایی در اختیار ماموران تجسس قرار گرفت تا درباره سرقت های احتمالی دیگر او تحقیقات بیشتری انجام شود.

 

آتش سوزی گسترده در انبار کفش

خراسان نوشت: آتش سوزی گسترده یک انبار کفش در مشهد خسارات فراوانی بر جا گذاشت. این حادثه در ساعت ۱۳ روز شنبه در خیابان ۱۷شهریور رخ داد و به محض اعلام وقوع حریق به سامانه ۱۲۵تعداد ۶خودروی آتش نشانی به همراه ۲۰نیروی آتش نشان از ۳ ایستگاه در محل حضور یافتند. غلامحسین حاجی زاده مدیر ایستگاه شماره ۳ سازمان آتش نشانی مشهد در این رابطه به خراسان گفت: در پی اعلام این حادثه نخستین گروه از آتش نشانان در کمتر از ۳دقیقه خود را به محل حادثه رساندند اما با توجه به گستردگی دامنه آتش سوزی، از آتش نشانان چندین ایستگاه دیگر نیز درخواست کمک شد. وی افزود: با توجه به این که طبقات فوقانی انبار کفش، مسکونی بود، تمام تلاش نیروهای اطفای حریق بر مهار آتش و جلوگیری از گسترش آن به مناطق مسکونی متمرکز شد. او اضافه کرد چیدمان بسیار ناایمن کارتن های کفش و لوازم کفاشی مانند چسب و دیگر مواد قابل اشتعال در این مکان موجب گسترش آتش سوزی شده بود و شرایط نامناسب محل و راه بندان سنگین و تجمع شهروندان در محل حادثه، موجب کندی روند اجرای عملیات اطفای حریق شد که با همکاری پلیس و نیروهای امدادی عملیات تسریع شد.

دستگیری ۲۱ زن و مرد در پارتی شبانه

مأموران پلیس امنیت اخلاقی مشهد، شرکت کنندگان در یک پارتی مختلط را دستگیر کردند. به گزارش خراسان در پی اعلام تعدادی از شهروندان و نارضایتی آنان از برپایی یک مجلس پارتی شبانه در بلوار سجاد مشهد، مأموران پلیس امنیت اخلاقی با هماهنگی با مقام قضایی به محل مورد نظر اعزام شدند و طی یک عملیات پلیسی تعداد ۱۴ زن و ۷ مرد را که در حالت های بسیار زننده مشغول رقص و پایکوبی بودند دستگیر کردند. این گزارش حاکی است دستگیر شدگان پس از انتقال به مقر پلیس بازجویی شدند و در همین راستا پرونده ای تشکیل شد و متهمان به مقام قضایی معرفی شدند.

 /5656

کد خبر 165420

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 21
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • مهدي IR ۰۳:۳۷ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۰
  7 2
  مشهد شده كانون خبرهاي حادثه اي به لطف روزنامه خراسان !!
 • رضا-مشهد IR ۰۳:۵۸ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۰
  6 2
  جنايتهايي كه در مشهد ميشه هيچ جا نيست
 • بدون نام IR ۰۴:۰۷ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۰
  4 4
  خدا ما را از شر شیاطین و شیطان صفتان درامان بدارد به حق امام حسین. در کشور اسلامی، مردان به مردان هم رحم نمی کنند و تجاوز می کنند ، ما فکر می کردیم این نوعش دیگه فقط در خارج وجود داره
 • يك ايراني IR ۰۴:۲۷ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۰
  4 4
  چه خبره مشهد!!!!!
 • مهدی IR ۰۶:۴۶ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۰
  6 6
  این جا رو دقت کنید: طی یک عملیات پلیسی تعداد ۱۴ زن و ۷ مرد را که در حالت های بسیار زننده مشغول رقص و پایکوبی بودند دستگیر کردند. واقعا دستگیری اینها عملیات پلیسی لازم داشت؟ چرا نمیذارین مردم شاد باشن؟ همش باید گریه کنن؟
 • مشهدی حمید IR ۰۷:۳۲ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۰
  2 3
  عزیزم تمام ایران سرای من است .حالا تومشعداطلاع رسانی بیشتراست دلیلی نمیشود که بگوئیم مشهدچه خبراست ؟خمینی شهر مگرچقدرجمعیت دارد یا همین کاشمر و...وقتی رسانه ها رو تهدیدمیکنندتا اطلاع رسانی ازوقوع جرم کمتربشه چه توقعی دارید؟
 • کمال IR ۱۰:۲۷ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۰
  2 3
  یعنی اونجه مهشهده
 • بدون نام US ۱۹:۴۹ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۰
  2 2
  چقدر این مشهدی ها پارتی میگیرن
 • علی IR ۲۱:۳۵ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۰
  3 5
  نظری گذاشته بودم درج نکردید مگر بد بود؟ باز می گویم این بیچاره نوزده سالش بود، درسته گناه کبیره است امّا تنهااز این دید نگاه کردن به قضیه درست نیست اجرای احکام حق است کسی منکر نیست و لی به شرطها و شروطها شاید اگر این جوانهای بیچاره را کمی ارشاد می کردند و تعزیر سهل گیرانه تری در موردش اعمال می کردند برای او بقیه بهتر میشد. به راستی متاسفم هم برای تجاوز به عنف به این بیچاره و برای اعدام چوانی از این مرز و بوم خیر پیش امیدوارم این بار درجش کنید.
 • فرزند ایران IR ۲۲:۲۶ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۰
  4 4
  اعدام درحقش کم بوده..اخه این چه کاریه تجاوز به همجنس؟؟؟
 • بي نام IR ۰۵:۵۳ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۱
  2 2
  وقتي به حريم خصوصي مردم تجاوز مي شود مي خواهيد به يك پسر 16 ساله تجاوز نشه؟؟؟
 • نرگس IR ۰۶:۲۱ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۱
  5 1
  به به ! مشهدم که شده تگزاس !!
 • تام IR ۱۰:۳۵ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۱
  1 2
  فرق اين متجاوزمشهدي بامتجاوزمسجدسليماني چيه
 • امیر حسین IR ۰۹:۱۸ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۲
  2 1
  بابادم مشهدی گرم اصلا فکر نمی کردیم تو مشهدم از این خبرا باشه!
 • بدون نام IR ۱۲:۲۴ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۶
  2 1
  چقدر امنیت داریم!!!!!!!
 • خ.خ IR ۰۶:۱۵ - ۱۳۹۰/۰۶/۱۹
  4 1
  خدایا به حق عظمتت مارا یک لحظه به حال خود رها نکن
 • خ.ع IR ۰۶:۲۲ - ۱۳۹۰/۰۶/۱۹
  4 2
  خدایا با این اوصاف ماوبچه هایمان چگونه بدون ترس و واهمه زندگی کنیم
 • رامین-اصفهان IR ۰۳:۰۰ - ۱۳۹۰/۰۶/۲۱
  2 3
  بابا بزارین مردم شاد باشن
 • تتت IR ۱۰:۲۹ - ۱۳۹۰/۰۶/۲۷
  0 2
  بهبه چه حوادثي
 • امیرطاها IR ۱۴:۰۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۳
  2 0
  سلام منم مشهدیم تویی که میگی مشهد چه خبره هیچ خبری نیس دادا اگه میترسی میتونی برا خودت بادیگارد استخوام کنی هه هه هه هه هه هه هه هه
 • مهدي A1 ۱۵:۳۹ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۲
  1 0
  خدا به حرمت امام رضا (ع) همه اين مردم را به راه راست هدايت كند.