اژه‌ای: اتخاذ رویکرد ویژه به مرکز حفاظت اطلاعات قوه‌قضائیه، امری الزامی است

رییس قوه قضاییه گفت: اتخاذ رویکرد و نگاه ویژه به مرکز حفاظت اطلاعات قوه قضائیه، امری واجب و الزامی است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، حجت‌الاسلام والمسلمین «غلامحسین محسنی اژه‌ای» طی پیامی روز حفاظت اطلاعات قوه قضائیه را گرامی داشت.

در متن این پیام آمده است: نقش قوه قضائیه در تحقق عدالت و صیانت از سلامت کل نظام، نقشی بی‌بدیل است؛ با عنایت به این مهم و توجه به اثرگذاری برجسته قاضی و مسوول قضایی عادل، کارآمد و پرهیزگار در عدالت‌گستری، جایگاه حساس و خطیر مرکز حفاظت اطلاعات قوه قضائیه در حراست و محافظت از سلامت قضات و کارکنان دستگاه قضایی و پیشگیری از آلودگی، نفوذ و انحراف مجموعه، بیشتر نمود می‌یابد.

در این پیام تاکید شده است: بر این اساس، دستگاه حافظ و صیانت‌کننده از قضات نیز باید به مراتب از تقوا و وَرع بیشتری محظوظ و بهره‌مند باشد؛ بر همین مبناست که اتخاذ رویکرد و نگاه ویژه به مرکز حفاظت اطلاعات قوه قضائیه، امری واجب و الزامی است.

نیروها و عوامل حفاظت اطلاعات قوه قضائیه تاکنون ضمن تلفیق تدبیر و اقتدار و عطوفت، با رویکرد پیشگیرانه و طبیب‌گونه، خدمات ارزنده و مجاهدت‌های صادقانه و خالصانه‌ای در ایفای ماموریت‌های خطیر خود عرضه داشته‌اند و امید است با عنایات ویژه امام زمان (عج) و در پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب (مدظلّه‌العالی)، این خدمات و مجاهدت‌های مخلصانه استمرار یابد تا شاهد کوچکترین لغزش فکری و فعلی در دستگاه قضایی نباشیم.

بیشتر بخوانید:

اژه‌ای: توجه به تحکیم خانواده در رسیدگی به دعاوی مربوط به نفقه و مهریه

۴٧۴٧

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1659802

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =