رسانه ها در مقابله جنگ نرم دشمن باید نقش آفرینی داشته باشند

مسئول بسیج رسانه مازندران با گرامیداشت روز خبرنگار، گفت: رسانه ها در مقابله جنگ نرم دشمن باید نقش آفرینی داشته باشند.

به گزارش خبرآنلاین از مازندران، عبدالمهدی حق‌شناس به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار در پیامی اظهار داشت: تلاقی شدن روز عاشورا و روز خبرنگار حسن تصادفی است تا بیشتر بدانیم و بیاندیشیم که عاشورا و حماسه کربلا بزرگترین نمونه و مصداق بارز مطالبه گری و فسادستیزی در برابر جریان فساد و فاسدان و مستکبران زمان است.

وی افزود: در عرصه تقابل حق و باطلِ دنیای امروز، عیادی مستکبرین به دنبال تخریب چهره اولین و تنها حکومت شیعی و دینی دنیا به وسیله ابزارها و امکانات رسانه‌ای دربند خویش هستند؛ لذا اهمیت فعالیت خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و فعالان رسانه‌ای در جبهه حق و باطل بیش از پیش و در اطاعت از فرمان رهبری و جهاد تبیین خودنمایی می‌کند و می‌طلبد که شما عزیزان با منش و معرفت عاشورایی، رسالتی زینبی را ایفا کنید.

حق شناس گفت: حسن تلاقی روز خبرنگار و عاشورای حسینی درس‌ها و پیام‌های زیادی دارد که فعالان رسانه‌ای باید توجه و تامل بیشتری در آن نسبت به واقعیت‌های موجود در نبرد کنونی جبهه حق و باطل داشته باشند.

ضمن آرزوی قبولی عزاداری تمام همکاران گرانقدر؛ روز خبرنگار را گرامی داشته و برای خبرنگاران، روزنامه نگاران، عکاسان خبری و تمامی فعالان رسانه‌ای مازندران آرزوی شفاعت و زیارت آقا اباعبدالله الحسین (ع) را داریم.

48

کد خبر 1659828

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =