بودجه لازم برای خرید یک واحد ۱۲۰ متری در غرب تهران چقدر است؟/ خانه‌دار شدن رویا شد!

اقتصادآنلاین نوشت: در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های ۱۲۰ متری غرب تهران خواهیم‌ پرداخت.

انتخاب یک محله مناسب برای زندگی دغدغه همیشگی ما بوده است.در این گزارش مناطق غربی تهران مثل گیشا، سعادت آباد، طرشت و پونک را که جز مناطق معروف تهران هستند و امکانات و خدمات رفاهی خوبی را در خود جای داده اند را مورد بررسی قرار می‌دهیم تا به شما در انتخاب بهتر کمک کنیم.

اگر قصد خرید واحد آپارتمانی در گیشا (کوی‌نصر) را دارید، با پرداخت مبلغی بالغ‌بر ۹ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان می‌توانید واحدی ۱۱۷ متری که ۹ سال از ساخت آن گذشته باشد همراه با ۲ اتاق خواب را در این محله خریداری کنید.

آپارتمانی ۱۳ ساله در ستارخان، با متراژ ۱۱۴ متر و ۲ اتاق خواب، ارزشی معادل ۵ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان دارد.

بودجه لازم برای خرید یک واحد ۱۲۰ متری در غرب تهران چقدر است؟/ خانه‌دار شدن رویا شد!

اگر واحد آپارتمانی نوساز در غرب تهران میخواهید، می‌توانید واحدی ۱۱۱ متری در جنت‌آباد مرکزی که ۲ خوابه است را با قیمتی معادل ۶ میلیارد و ۲۹۰ میلیون تومان خریداری کنید.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در محله صادقیه را دارید، می‌توانید واحدی ۱۱۰ متری که ۱۶ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۳ خوابه باشد را با سرمایه‌ای بالغ‌بر ۵ میلیارد و ۱۹۰ میلیون تومان خریداری کنید.

واحد آپارتمانی ۱۱۲ متری در سعادت‌آباد که ۱۲ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ اتاق خواب داشته باشد، در روز های گذشته معادل ۸ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

ارزش واحد آپارتمانی ۵ ساله در پونک با متراژ ۱۲۰ متر و ۲ اتاق خواب مبلغی معادل ۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان است.

برای خرید آپارتمانی ۱۵ ساله در شهرک‌غرب با متراژ ۱۱۳ متر و ۳ اتاق خواب، لازم است بودجه‌ای بالغ‌بر ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان پرداخت کنید.

ارزش واحدی ۱۱۳ متری در طرشت که ۹ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ اتاق خواب داشته باشد، مبلغی معادل ۵ میلیارد و ۳۲۰ میلیون تومان است.

بودجه لازم برای خرید یک واحد ۱۲۰ متری در غرب تهران چقدر است؟/ خانه‌دار شدن رویا شد!

بیشتر بخوانید:

۲۷۱ ۲۵۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1660008

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =