سخنگوی سپاه : دشمنان با لشکرکشی رسانه‌ای دنبال ناامیدسازی مردم با «القای ‌وضعیت بحرانی» هستند

تسنیم نوشت: سردار شریف گفت: دشمن در جنگ نرم  به دنبال، بی‌هدف و بی‌فایده نشان دادن انقلاب است؛ تا بگویید  مشکلات امروز همه ناشی از انقلاب است.

سردار رمضان شریف در همایش روز خبرنگار که در تالار امام خامنه‌ای اهواز برگزار شد، با اشاره به اهمیت جنگ نرم و نقش خبرنگاران بسیجی در میدان نبرد، اظهار داشت: دشمن در خیلی از عرصه‌ها با انقلاب جمهوری اسلامی ستیز داشته و دارد؛ اما تنها عرصه‌ای که دشمن امیدواری بالای به آن دارد، حوزه جنگ نرم و تغییر افکار عمومی است.

وی با اشاره به جنایت‌ها و خیانت‌های صدام علیه ملت ایران افزود: دشمنان در حوزه‌های مختلف با نظام هماوردی داشته است که صدام و جنگ تحمیلی بخشی از طراحی دشمن علیه انقلاب بود ولی در این حوزه ناموفق بودند؛ چرا که انقلاب از جنگ توانست فرصت توسعه و صدور انقلاب را ایجاد کند.

سردار شریف با بیان اینکه انتقال ارزش‌های اصیل انقلاب به نسل جدید ضروری است، گفت: دشمن به حوزه جنگ نرم امید زیادی بسته است و در سه محور اصلی علیه نظام فعالیت می‌کند.

وی به نخستین هدف دشمن در جنگ نرم اشاره کرد و گفت: دشمن در جنگ نرم به دنبال، بی‌هدف و بی‌فایده نشان دادن انقلاب است؛ تا بگویید مشکلات امروز همه ناشی از انقلاب است.

هشدار سخنگوی سپاه : مقرهای اسرائیل در اطراف ایران را برنمی‌تابیم/ به کوچک‌ترین شرارت‌ پاسخ‌های ‌ویران‌گر ‌می‌دهیم‌

بیشتر بخوانید:

این مقام مسئول درباره سومین هدف دشمن در جنگ نرم علیه ملت ایران، گفت: دشمن در عرصه رسانه به دنبال القای ناامیدی و ناامید کردن جوانان است. در حالی کشور پیش از انقلاب مستعره غرب بود و اکنون رو به جلو است و این گزاره‌ای است که حتی غربی‌ها به آن اذعان دارند.

سردار شریف در ادامه با بیان اینکه سردار دلها را که قهرمان مبارزه با تروریست بود را دشمن ذلیلانه ترور کرد، افزود: دشمن در عرصه‌ها و صحنه‌های واقعی مقابل نظام شکست خورده‌اند؛ اکنون با جنگ رسانه ی می خواهد مردم را ناامید سازد.

وی به نقش رسانه در بیان واقعیات اشاره و گفت: ایران جزیره امن و باثبات و قدرتمند در منطقه است. امروز هیچ مسأله ی در غرب آسیا بدون ایران و کمک ایران قابل حل نیست.این مسایل را دشمن نمی خواهد گفته شود.

۲۱۲۳۱

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1661633

برچسب‌ها