تاکید استاندار لرستان بر فعالیت های فرهنگی در اشاعه حجاب و عفاف در جامعه

استاندار لرستان در جلسه مبارزه با سرقت، عفاف و حجاب، مهمات و سلاح غیرمجاز خواستار انجام برنامه‌های فرهنگی با هماهنگی دستگاههای اجرایی و نیروی انتظامی استان شد .

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، دکتر فرهاد زیویار در جلسه مبارزه با سرقت، عفاف و حجاب، مهمات و سلاح غیر مجاز گفت: همه دستگاه های عضو به تناسب وظایف تعریف شده اقدامات خود را پیگیری کنند و تمهیدات به گونه ای اندیشیده شود که با همکاری بین دستگاهی و به دور از موازی کاری برنامه ها اجرا شود .

وی افزود : انجام فعالیت های فرهنگی توسط دستگاه‌های اجرایی نقش مهمی در اشاعه حجاب و عفاف در جامعه و پیشگیری از وقوع جرم دارد از این رو بسیار مهم است همه دستگاه های اجرایی هماهنگ و هم راستا با نیروی انتظامی در این رابطه برنامه ریزی کنند .

وی تاکید کرد: معلمان و مدرسان، دانشگاهیان، اساتید، طلاب، روحانیون و فعالان اجتماعی ظرفیت مهمی در ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه به شمار می روند که باید در این راستا از توان علمی آنها بهره گیری شود .

استاندار لرستان افزود: شناخت دقیق از فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی و تهدیداتی که در این رابطه وجود دارد از مهمترین نکاتی است که باید در برنامه ریزی برای جامعه لحاظ شود تا بتوان با دسیسه‌های نظام سرمایه داری غرب و آثار مخرب آن بر فرهنگ بومی مقابله کرد .

دکتر زیویار در پایان جلسه با اشاره به عملکرد قابل قبول نیروی انتظامی استان در برقراری نظم و مقابله با سرقت، گفت: در بحث رسیدگی به وضعیت معتادان متجاهر و ساماندهی آنها همه دستگاه های مرتبط مکلف به همکاری هستند و لازم است اعتبار تعریف شده در این رابطه جذب و در این راستا به کار گرفته شود .

46

کد خبر 1662051

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =