خطیب جمعه اصفهان: دستاوردهای دولت خوب است ،  نیاز چندانی به برجام نداریم

ایسنا نوشت: آیت‌الله مهدوی درخصوص اقدامات انجام شده توسط دولت سیزدهم گفت: جلوگیری از رشد نقدینگی، شتاب تورم، مثبت شدن تراز تجاری و پیشی گرفتن صادرات از واردات، پنج برابر شدن صادرات نفت و... از دستاوردهایی این دولت است که باعث می‌شود نیاز چندانی به نتیجه رسیدن برجام نداشته باشیم.

آیت‌الله سید ابوالحسن مهدوی ظهر امروز جمعه ۲۸ مردادماه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اصفهان، اظهار کرد: یکی از مصادیق تقوا، تقوای در اجتماع است زیرا تأثیرگذاری بیش‌تری نسبت به تقوای فردی دارد به این دلیل که همگی در جامعه در یک کشتی قرار داریم.

وی با اشاره به ماجرای سلمان رشدی گفت: این اتفاق ۳۴ سال پس از توهین او به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) و قرآن رقم خورد.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به آغاز هفته دولت تأکید کرد: با توجه به دستور جهاد تبیین رهبر معظم انقلاب شایسته است که دولت‌مردان گزارشی از عملکرد خود ارائه دهند.

وی پیرامون اقدامات انجام شده توسط دولت سیزدهم خاطرنشان کرد: جلوگیری از رشد نقدینگی، شتاب تورم، مثبت شدن تراز تجاری و پیشی گرفتن صادرات از واردات، پنج برابر شدن صادرات نفت، تحول در ارتباط با همسایگان، حذف دلار در برخی مبادلات و تهاتری انجام دادن صادرات و واردات از دستاوردهای دولت سیزدهم است که باعث می‌شود نیاز چندانی به نتیجه رسیدن برجام نداشته باشیم.

مهدوی پیرامون مذاکرات میان ایران و امریکا تصریح کرد: غربی‌ها بدانند زمان باج‌خواهی و امتیاز دادن یک‌طرفه ایران تمام شده و نه دولتمردان و نه ملت ایران زیر بار ذلت و خواسته‌های آن‌ها نخواهند رفت.

نیاز چندانی به برجام نداریم

بیشتر بخوانید:

امام جمعه موقت اصفهان خطاب به هیئت دولت اعلام کرد: گرچه پیشرفت‌های فراوانی در زمینه‌های مختلف رقم خورده است، اما فشار اقتصادی که بر مردم وارد است، گاهی اجازه نمی‌دهد پیشرفت‌ها دیده شود و مردم انتظار اقداماتی برای محرومان دارند گرچه به ندرت سخن می‌گویند.

وی پیرامون مسأله آب استان گفت: استان‌های همجوار ما برادران ایمانی ما هستند و از اقدام وزیر نیرو برای آن‌ها تشکر می‌کنیم؛ لازم است وزارت نیرو به مشکلات اصفهان نیز نگاهی داشته باشد. نجابت و سکوت مردم اصفهان نباید باعث شود دولت‌مردان تصمیمی برای اصفهان نگیرند و نیاز است تصمیمی عادلانه و جدی گرفته شود.

۲۱۲۱۷

کد خبر 1663864

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =