مالک باشگاه نساجی: اگر جای تیمی را تنگ کرده‌ایم بگویند تا از تیمداری انصراف بدهیم!

مالک باشگاه نساجی مازندران با انتشار بیانیه‌ای نسبت به اشتباهات سریالی داوران علیه تیمش واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، متن بیانیه مالک باشگاه نساجی به شرح زیر است؛

«بسه‌تعالی

در سال‌های اخیر همواره گفته‌اند و شنیده‌ایم که اشتباه داوری بخشی از فوتبال است، اما به‌نظر می‌رسد برای تیم پرطرفدار نساجی مازندران فوتبال بخشی از اشتباهات داوری شده باشد!

سه هفته پشت سر هم اشتباهات سریالی علیه تیم نساجی، هیچ توجیهی ندارد. جلوی تیم مدعی حق‌مان خورده می‌شود، در خانه خودمان در ورزشگاه شهید وطنی حق‌مان پایمال می‌شود و جلوی تیم بدون طرفدار هم حق‌مان فنا می‌شود.

به‌راستی جواب قانع‌کننده‌ای دارید؟

مگر ما و هواداران نساجی مازندران جای چه تیمی، کسی یا کسانی را تنگ کرده‌ایم؟ جرم ما چیست؟ گناه ما این است که دوست نداریم وارد بازی‌های خارج از فضای سالم ورزش شده و امتیازات ناپاک جمع‌آوری کنیم؟

در این چند سال به‌عنوان بخش خصوصی روی پای خودمان ایستاده، پاک و سلامت هم کار کرده‌ایم. نه وارد این جریانات می‌شویم که شب‌نامه بنویسیم و داوران را تحت فشار بگذاریم و نه کارهای خارج از عرف انجام بدهیم.

تکرار می‌کنم اگر جای تیمی یا کسی را تنگ کرده‌ایم، بگویند تا از تیمداری انصراف بدهیم و جا برای برخی بازتر شود!

چرا با احساسات میلیونی هواداران نساجی مازندران بازی می‌کنید؟ امروز که این مسائل و موارد را فریاد می‌زنیم، بدانید که خسته شده‌ایم، اما خودمان را برای یک هدف بزرگ آماده کرده‌ایم و از همین لحظه با تمام وجود، خودمان را برای مبارزه با این بی‌عدالتی در فوتبال آماده می‌کنیم. کوتاه هم نخواهیم آمد و این بساط باید به‌زودی جمع شود.

فوتبال جای افراد پاک و سالم است و جا باید برای ناپاکان در این فوتبال تنگ شود. به‌شخصه تا لحظه‌ای هم که توان داشته باشم، تلاش می‌کنم تا دستاوردی پاک داشته باشم و در این راه دست تک‌تک افراد سلامت و بااخلاق جامعه فوتبال را می‌فشارم.

رضا حدادیان
مالک باشگاه نساجی مازندران».

۲۵۶ ۲۵۱

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1668527

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =