نقش‌آفرینی مردم در تصمیم‌گیری‌ها از سیاست‌های دولت است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: نقش‌آفرینی مردم در تصمیم‌سازی‌ها و تصمیم‌گیری‌ها از سیاست‌های مهم دلت سیزدهم به‌شمار می‌رود.

یه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل ازروابط عمومی استانداری، محسن حسین‌میرزایی در نخستین نشست با نخبگان و فعالان فرهنگی و اجتماعی چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: به‌زودی کارگروه‌های تخصصی برای پیگیری امور فرهنگی و اجتماعی استان، تشکیل و پس از شناسایی مشکلات، نسبت به ارائه راهکارهای عملیاتی به‌منظور ارتقای شاخص‌های این حوزه اقدام می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: نقش‌آفرینی مردم در تصمیم‌سازی‌ها و تصمیم‌گیری‌ها از سیاست‌های مهم دلت سیزدهم به‌شمار می‌رود.

وی افزود: با تشکیل هیات‌های اندیشه‌ورز، مشکلات مردم در بخش‌های مختلف شناسایی و برای رفع آن‌ها راهکارهای عملیاتی پیشنهاد و اجرایی می‌شود.

حسین‌میرزایی تصریح کرد: تاکنون پنج هزار نفر در جلسات هیات‌های اندیشه‌ورز چهارمحال و بختیاری شرکت کرده‌اند اما تمامی مردم استان عضو این هیات هستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به هموار شدن مسیر ارائه فکرها و خلاقیت‌ها برای رفع مشکلات در دولت سیزدهم یادآور شد: هیات‌های اندیشه‌ورز مباحث را به‌صورت تخصصی در حوزه‌های مختلف رصد و پیگیری می‌کنند، شد و تعالی استان و قدردانی آیندگان از ما در گرو برگزاری دلسوزانه این نشست‌ها و پیگیری امور به‌صورت تخصصی است.

وی گفت: توجه به شاخص‌های فرهنگی لازمه اصلی انجام امور مختلف توسعه‌ای در کشور و چهارمحال و بختیاری به‌شمار می‌رود.

حسین‌میرزایی تاکید کرد: استفاده از توان نخبگان و فعالان فرهنگی و اجتماعی چهارمحال و بختیاری برای ارتقای شاخص‌های فرهنگی در این استان مورد توجه همگان باشد

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1672593

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =