در حال بررسی گزینه‌های مختلف برای انتخاب سرمربی صنعت نفت آبادان هستیم

پارو با اشاره به آخرین وضعیت انتخاب سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: با چند گزینه داخلی و خارجی در حال مذاکره هستیم تا بهترین گزینه را برای هدایت تیم صنعت نفت آبادان انتخاب کنیم.

احمد پارو، ظهر امروز (سه شنبه ۲۹ شهریورماه) در گفت و گو با خبرنگار خبرآنلاین در آبادان، اظهار داشت: در حال حاضر تیم تمرینات خود را در آبادان ادامه می‌دهد و ما دغدغه‌های هواداران را کاملاً درک می‌کنیم و به آنها حق می‌دهیم، اما مطابق انتظاری که دارند با دقت مشغول بررسی‌ گزینه‌های داخلی و خارجی هستیم، با این حال سعی داریم در کمترین زمان ممکن سرمربی را انتخاب کنیم تا زمان از دست ندهیم.


وی افزود: ما انتظارات هواداران، بودجه و شرایط باشگاه را در نظر داریم، با این اوصاف قصد داریم شرایط تیمی را در حوزه فنی با انتخاب سرمربی جدید اصلاح کنیم، انتظار می رود از گمانه‌زنی در این خصوص خودداری شود.


مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: هدف اول ما همدلی و اتحاد میان کلیه اعضای تیم و هواداران است، ابتدا باید آرامش را در تیم بزرگسالان حاکم کنیم و در مسیری که مدنظرمان است پیش برویم. در طول زمان باید به استعدادهای جوان شهر آبادان هم توجه کنیم.

46

کد خبر 1676065

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =