از پیراهن عجیب دانمارک رونمایی شد/عکس

تیم ملی دانمارک از نسخه جدیدی از پیراهن‌های خود در جام جهانی رونمایی کرد که نام و نشان اسپانسر این تیم روی آنها کمرنگ شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فدراسیون فوتبال دانمارک امروز نسخه جدیدی از پیراهن‌های تیم ملی این کشور برای شرکت در جام جهانی قطر را معرفی کرد. علت معرفی نسخه جدید از پیراهن‌ها این است که اسپانسر پیراهن دانمارک، شرکت هومل، اعلام کرد به دلیل اعتراض به قطر حاضر نیست نامش در جام جهانی ۲۰۲۲ نمایش داده شود.

هومل شرکتی دانمارکی است که در حوزه تولید پوشاک و تجهیزات ورزشی فعالیت می‌کند و اسپانسر پیراهن تیم ملی این کشور به حساب می‌آید. هومل اعلام کرد به دلیل اعتراض به شرایط قطر که باعث از دست رفتن جان انسانهای زیادی شده، حاضر نیست با نام و نشان خود در جام جهانی شرکت کند.

از پیراهن عجیب دانمارک رونمایی شد/عکس

این شرکت می‌گوید از سال ۲۰۱۰ تا امروز صدها هزار نفر کارگر مهاجر در شرایط غیر انسانی در قطر مشغول به کار شدند تا زیرساخت‌های لازم برای برگزاری جام جهانی را فراهم کنند.

از پیراهن عجیب دانمارک رونمایی شد/عکس

هومل می‌گوید به همین علت تصمیم گرفته نام و نشان خود بر روی پیراهن‌های دانمارک را کمرنگ کند. این شرکت در بیانیه خود اعلام کرد فارغ از این مساله، طرح پیراهن تیم ملی دانمارک به پیراهنی اشاره دارد که دانمارکی‌ها در رقابتهای یورو۹۲ به تن می‌کردند. دانمارک در آن سال برای اولین و تنها بار فاتح جام ملتهای اروپا شد. افتخاری که تا امروز بزرگترین افتخار فوتبالی این کشور به حساب می‌آید.

از پیراهن عجیب دانمارک رونمایی شد/عکس

بیشتر بخوانید:

۲۵۷ ۲۵۱

کد خبر 1678467

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =