حریف سختی برای فولاد خواهیم بود/مس کرمان در ادامه فصل نگاه‌ها را به خود جلب می‌کند

کاپیتان و دروازه‌بان مس کرمان گفت: یقین دارم تیم ما حریف سختی برای فولاد است. ما به خوبی این تیم را آنالیز کردیم و مهیای حضوری قدرتمندانه برای شروع مجدد لیگ هستیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ آرمان شهدادنژاد می‌گوید: تیم مس کرمان قادر خواهد بود در ادامه فصل نگاه‌ها را به سمت خود جلب کند.
کاپیتان مس کرمان درباره شرایط این تیم در تعطیلات لیگ گفت: تعطیلات فرصت مناسبی را به ما داد که بتوانیم از حیث آماده‌سازی شرایط مناسبی را دنبال کنیم و به خواسته‌های کادرفنی نزدیک‌تر شویم.
او ادامه می‌دهد: خوشحالیم که پس از سال‌ها دوباره در لیگ برتر هستیم. مس کرمان و لیگ برتر متعلق به یکدیگر هستند. ما سابقه حضور در جام باشگاه‌های آسیا را داریم؛ طرفداران بسیار زیادی داریم و با احترام به دیگر تیم‌ها نماینده اول استان کرمان هستیم.
گلر باتجربه نارنجی‌پوشان درباره شرایط تیمشان این طور گفت: هفته‌های ابتدایی برای ما پر فراز و نشیب بود. تیم جوانی داریم و علت اصلی این که در بعضی بازی‌ها بر خلاف نمایش خوب و رو به جلو، نتوانستیم نتیجه مناسبی بگیریم، همین جوانی و کم تجربگی است.
این گلر با تجربه می‌افزاید: تعطیلات لیگ کمک زیادی به تیم ما کرد. بازی دوستانه‌ای برابر تیم خوب نفت مسجد سلیمان برگزار کردیم و توانستیم با ارائه یک فوتبال خوب رضایت کادر فنی را نیز جلب کنیم. صحبت‌هایی مبنی بر اضافه شدن چند بازیکن خارجی به تیم ما هست که امیدوارم هر چه زود تر این اتفاق بیفتد تا زمان کمتری را از دست بدهیم.
شهداد نژاد درباره بازی پیش رو مقابل فولاد خوزستان گفت: برای بردن فولاد در اهواز کار بسیار سختی داریم. فولاد چند سالی است با حفظ کادر فنی و بازیکنان اصلی خود یکی از با کیفیت‌ترین تیم‌های چند سال اخیر در لیگ برتر را دارد.
او در مورد شرایط خودش می‌گوید: مصدومیتی که دارم منجر شده تا احتمالا دیدار این هفته را از دست بدهم اما یقین دارم تیم ما حریف سختی برای فولاد است. ما به خوبی این تیم را آنالیز کردیم و مهیای حضوری قدرتمندانه برای شروع مجدد لیگ هستیم.
کاپیتان مورداعتماد کرمانی‌ها در پایان گفت: بر خلاف تصور عموم، تیم بسیار کم هزینه‌ای بسته‌ایم. آقای حسینخانی مخالف ریخت و پاش زیاد است و قراردادهای بازیکنان ما اصلا نجومی نیست. تیم جوانی داریم که قطعا با ارائه بازی‌های خوب تمام توجهات را در ادامه لیگ به خود معطوف خواهد کرد.
بر اساس این گزارش؛ مس کرمان بعد از ۸ سال توانست مجددا به لیگ برتر بیاید و مسیر صعود را با موفقیت طی کند. در این مسیر آرمان شهدادنژاد دروازه‌بان و کاپیتان نارنجی‌پوشان با عملکرد درخشانی که از خود به جای گذاشت، توانست نقش پررنگی در جریان صعود مس کرمان به لیگ برتر ایفا کند. حالا او با مصدومیت مواجه شده و در بازی برابر فولاد خوزستان غایب خواهد بود.
کد خبر 1678519

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =