ظرفیت‌های گسترده شهر گلپایگان در حوزه گردشگری/سرمایه‌گذاران ورود کنند

شهردار گلپایگان گفت: ظرفیت‌های شهر گلپایگان در حوزه گردشگری بسیار زیاد است و بسته های ویژه گردشگری در این زمینه تعریف شده است.

به گزارش خبرآنلاین از اصفهان، پیمان شکرزاده با اشاره به ظرفیت‌های گسترده شهر گلپایگان در حوزه گردشگری اظهار کرد: شهرداری گلپایگان بسته‌های ویژه‌ای برای سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری این شهر در نظر گرفته است.

وی با اشاره به حضور شهرداری گلپایگان در نمایشگاه ملی گردشگری، هتل‌داری و صنایع وابسته اصفهان، به ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های گسترده و قابل توجه شهر گلپایگان در حوزه گردشگری، اشاره کرد و گفت: با توجه به ظرفیت‌هایی که نمایشگاه گردشگری در خصوص معرفی و ارائه دستاوردها، توانمندی‌ها و ظرفیت‌های گردشگری شهر گلپایگان دارد، در این نمایشگاه حاضر شده و به صورت مستقیم با مخاطبین حوزه گردشگری برای ارائه ظرفیت‌های گلپایگان ارتباط برقرار کردیم.

شهردار گلپایگان خاطرنشان کرد: در اسناد بالادستی صنعت اول شهر گلپایگان گردشگری است و این شهر بسترها و ظرفیت‌های بسیار خوب و ویژه‌ای برای حوزه گردشگری و جذب گردشگران و سرمایه‌گذاران این حوزه دارد و لازم است با تلاشی گسترده به معرفی این ظرفیت‌ها بپردازیم.

وی در ادامه با بیان اینکه شهرداری گلپایگان بسته‌های متنوع و خوبی برای جلب مشارکت‌های مردم و سرمایه‌گذاران فراهم کرده است، تصریح کرد: در تلاش هستیم که با توسعه گردشگری شهر گلپایگان به درآمد پایدار شهری و توسعه شهر گلپایگان برسیم و بتوانیم در سطحی بالاتر از امروز نام گلپایگان را در حوزه گردشگری مطرح کنیم.

شکرزاده با دعوت از سرمایه‌گذاران و گردشگران برای حضور در شهر گلپایگان و استفاده از ظرفیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری گلپایگان، اظهار کرد: شهرداری گلپایگان بستر بسیار خوبی برای سرمایه‌گذاران حوزه گردشگری فراهم کرده است و سرمایه‌گذاری گردشگری در گلپایگان با بازده و بازگشت سرمایه بسیار خوبی همراه خواهد بود و در کتابچه فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهر گلپایگان تمام این پروژه به خوبی معرفی و ارائه شده است و امکان استفاده برای سرمایه‌گذاران فراهم است.

48

کد خبر 1679600

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =