برای محور ناغان به خوزستان تاکنون بالغ بر ۳۰۰۰ میلیارد تومان هزینه شده است

سرپرست معاونت عمرانی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: برای محور ناغان به خوزستان تاکنون بالغ بر ۳۰۰۰ میلیارد تومان هزینه شده است و عملا ترافیک خاصی ندارد، مقرر شد یک بازبینی برای رفع ایرادات این محور صورت بگیرد تا بتوانیم این محور را بازگشایی کنیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل ازروابط عمومی استانداری ، علی حیدری شامگاه ۱۰ مهرماه در جلسه کمیسیون مدیریت اجرایی ایمنی و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری با اشاره به مشکلات محور ناغان به خوزستان، اظهار کرد: این محور سال‌ها به‌علت مشکلات ترافیکی مسدود بود و تردد در آن صورت نمی‌گرفت.

سرپرست معاونت عمرانی استانداری چهارمحال و بختیاری افزود: برای محور ناغان به خوزستان تاکنون بالغ بر ۳۰۰۰ میلیارد تومان هزینه شده است و عملا ترافیک خاصی ندارد، مقرر شد یک بازبینی برای رفع ایرادات این محور صورت بگیرد تا بتوانیم این محور را بازگشایی کنیم.

حیدری در خصوص مزایای بازگشایی محور ناغان به خوزستان، توضیح داد: کم شدن ترافیک محور لردگان به خوزستان و خروج این منطقه از بن بست از مزایای زیر ترافیک رفتن این محور است و به کاهش تصادفات در محور لردگان نیز کمک می‌کند.

46

کد خبر 1679715

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =