اتمام پروژه تعریض مسیر تپه نورالشهدا شهرکرد تا پایان مهرماه

رئیس شورای اسلامی شهرکرد گفت: عملیات تعریض مسیر تپه نورالشهداء تا پایان مهرماه به پایان می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ،مصطفی حیدری در خصوص عملیات اجرایی تپه‌ نورالشهداء، گفت: تعریض مسیر تپه نورالشهداء توسط شهرداری شهرکرد و چندین دستگاه اجرایی از جمله اداره راه و شهرسازی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، شرکت توزیع نیروی برق و با هماهنگی فرمانداری شهرستان در دستور کار قرار گرفت.

رئیس شورای اسلامی شهرکرد افزود: عملیات خاک‌برداری و کوه‌برداری این پروژه به پایان رسیده است و اکنون در مراحل جدول‌بندی، زیرسازی و آسفالت است.

اداره برق همزمان وارد پروژه برق رسانی شود

وی با بیان اینکه ۷۰ درصد پروژه تکمیل شده است، ادامه داد: عملیات جدول‌بندی جاده آغاز و پایه عملیات زیرسازی نیز انجام شده است و شرکت توزیع نیروی برق نیز می‌تواند همزمان با اجرای این عملیات پایه‌های روشنایی مسیر را مطابق با معیارهای استاندارد، مناسب و تحت نظارت جاده را انجام دهد و محدودیتی برای این کار وجود ندارد.

حیدری گفت: عملیات تعریض مسیر تپه نورالشهداء تا پایان مهرماه به پایان می‌رسد.

هدیه فرمانده بسیج مستضعفین کشور به شهرکرد

رئیس شورای اسلامی شهر شهرکرد افزود: حدود یک هزار و ۱۰۰ تن قیر رایگان توسط سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به منظور آسفالت مسیر تپه نورالشهدا تخصیص یافته است که با هزینه شهرداری شهرکرد منتقل و انجام می‌شود.

تخصیص ۱۰ هزار تن قیر رایگان به چهارمحال و بختیاری

وی در پایان با بیان اینکه ۱۰ هزار تن قیر نیز در سفر ریاست جمهوری به استان برای چهارمحال و بختیاری در نظر گرفته شد که یک هزار و ۵۰۰ تن از این مقدار سهم شهرکرد است، گفت: تخصیص این میزان قیر می‌تواند زمینه تسریع در روکش آسفالت‌ معابر شهری را به عنوان یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های شهروندان فراهم کند.

رییس شورای اسلامی شهرکرد با اشاره به اینکه امیدواریم این سهمیه نیز تا پایان مهرماه به شهرکرد تخصیص یابد، افزود: احتمال افزایش سهیمه قیر شهرکرد به ۴ هزار تن نیز وجود دارد که در حال پیگیری است.

حیدری در پایان در راستای بهبود کیفیت خدمات شهری، زیست محیطی و تسهیل در تردد و بهبود عبور و مرور شهروندان ابراز امیدواری کرد و گفت: با تامین این مقدار قیر خیابان‌های اصلی شهرکرد روکش آسفالت خواهند شد.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1681308

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =