رئیس جمعیت زنان انقلاب: در حوزه حجاب، هیچ مسؤولی در هیچ جایگاهی، حق عقب نیشینی  ندارد

ایسنا نوشت: لاله افتخاری گفت: در حوزه حجاب به هیچ وجه کوتاه نخواهیم آمد. از نیروی انتظامی حمایت می‌کنیم و فضای آزاد برای بیان مشکلات در دانشگاه‌ها ایجاد شود تا جوانان تحصیل کرده موضوعات و مشکلات کارشناسی شده را بررسی کنند.

لاله افتخاری رئیس جمعیت زنان انقلاب اسلامی عصر دوشنبه ۲۵ مهر ماه در همایش وحدت در شهرستان ورامین که با حضور بانوان و دختران انقلابی برگزار شد، اظهار کرد: دختران دیار ۱۵ خرداد ورامین افتخارآفرین و افتخارساز هستند و به خود افتخار کنید که در دشت ورامین هستید.

وی ضمن تبریک هفته وحدت گفت: تبریک عرض می‌کنم مقاومت و استقامت شما بانوان افتخارآفرین را که در حفظ ارزش‌های والای انقلاب اسلامی سختکوش هستید، در شرایط کنونی جامعه مشاهده می‌کنید که معاندین و منافقین که در گوشه و کنار جامعه پنهان شده بودند با کوچکترین موضوع از پناهگاه خود بیرون آمدند و چهره واقعی را خود را نشان می‌دهند. در این شرایط است که افراد خودی و غیر خودی مشخص می‌شود.

رئیس جمعیت زنان انقلاب اسلامی افزود: دشمن نمی‌خواهد محور استقامت، مقاومت، وحدت پایدار باشد و با این حرکت جنگ احزاب راه انداختند، شما مشاهده می‌کنید دشمنان نظام با تمام مهره‌های خود وارد میدان شده، شما می‌بینید در اغتشاشات اخیر زنان را وارد میدان کردند و در گوشه و کنار سرزمین جنگ احزاب و جدایی طلبی به راه انداخته اند.

افتخاری تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف موفقیت چشمگیری بدست آورده است و توانسته به عرصه رده‌های بالای علمی در جهان دست یابد و مشاهده می‌کنید که در حوزه دفاعی و پهپادی جزو کشورهای برتر جهان هستیم. در حال حاضر می‌بینید در عرصه‌های ورزشی و میادین بین المللی زنان و دختران ایرانی با حجاب کامل، وارد میدان مبارزه می‌شود و می‌بینید که حجاب محدودیت نیست و در این مسیر رتبه‌های اول را بدست آوردند.

رئیس جمعیت زنان انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: در حال حاضر دشمن نه با جمهوری اسلامی، بلکه با جمهوری اسلامی ایران مقتدر، مخالف است، فرقی نداشت ایران قوی با هر دین و مذهبی پیشرفت می‌کرد آنان مخالفت می‌کردند و می‌بینید دین اسلام باعث پیشرفت و توسعه نظام اسلامی شده است. دشمنان نظام با شعار و محور دوگانه سازی سعی در ضربه زدن به نظام و انقلاب اسلامی، حتی به حریم خانواده را دارد، در این دوگانه سازی حریم خانواده و حرمت زن را هدف قرار دادند تا حرکت خانواده از بین برود و در این برنامه‌هایی که اجرا می‌کردند نفرت سازی در جامعه را ترویج دادند. دشمنان نظام با ایجاد اپلیکیشن جدید فضای مجازی را در کشور در دست گرفتند. با استفاده از این فضای مجازی سعی در تفرقه انگیزی و ایجاد آشوب در کشور کردند و از طریق همین اپلیکیشن‌ها فتنه سازی را در جامعه ترویج دادند.

رئیس جمعیت زنان انقلاب اسلامی در پایان گفت: در حوزه حجاب به هیچ وجه کوتاه نخواهیم آمد، از نیروی انتظامی حمایت می‌کنیم و فضای آزاد برای بیان مشکلات در دانشگاه‌ها ایجاد شود تا جوانان تحصیل کرده موضوعات و مشکلات کارشناسی شده را بررسی کنند.

محمودی: کوتاهی در حوزه حجاب خیانت است

حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران نیز عصر دوشنبه ۲۵ مهر ماه در تجمع بانوان ورامین در محکومیت ناآرامی های اخیر، اظهار کرد: هیچ مسؤولی در هیچ جایگاهی حق عقب نشینی در حوزه حجاب ندارد و کوتاهی در حوزه حجاب و عفاف خیانت است. دشمنان کور خوانده اند که بتوانند حجاب فاطمی را از بانوان این سرزمین بگیرند. زنان ایران اسلامی با تمام وجود از حجاب خود پاسداری می‌کنند، امروز بهاییت با تمام وجود بر علیه حجاب فعال است. اینجا دیار ۱۵ خرداد است، ورامین سنگر دفاع از ارزش‌های انقلاب است و مردم این دیار هیچگاه اجازه نمی‌دهند دشمن به اهداف خود برسد. با صراحت عرض می‌کنم هیچ مسؤولی در هیچ جایگاهی حق عقب نیشینی در حوزه حجاب ندارد.

وی در پایان سخنان خود گفت: امروز هر مسؤولی در حوزه حجاب و عفاف کوتاهی کند، خائن است و مردم اجازه نخواهند داد خون بیش از ۲۰۰ هزار شهید پایمال شود، مگر ما مرده باشیم که کسی بخواهد برخلاف وصیت شهدا عمل نماید.

بیشتر بخوانید:

۲۱۲۱۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1684876

برچسب‌ها