رکوردشکنی حیرت‌انگیز سامسونگ / سرعت دانلود ۱.۷۵ گیگابیت بر ثانیه

دیجیاتو نوشت: سامسونگ رکورد سرعت دانلود ۱.۷۵ گیگابیت بر ثانیه را در فاصله ۱۰ کیلومتری از طریق تجهیزات mmWave ۵G خود ثبت کرد.

سامسونگ رکورد سرعت دانلود ۱.۷۵ گیگابیت بر ثانیه را در فاصله ۱۰ کیلومتری از طریق تجهیزات mmWave ۵G خود ثبت کرد.

بیشتر بخوانید:

نکته مهم نامه ۱۲۰۰ نفره به سید ابراهیم رییسی برای لغومحدودیت‌های اینترنت !

عکس | عظیم‌ترین انفجار ۳۰ سال اخیر زمین که ستون غبارش ۶۰ کیلومتر بالا رفت!

عکس | کیف دستی عجیب اختاپوس مادر با ۴۰ هزار بچه!

در آزمایش میدانی انجام شده، این شرکت به میانگین سرعت دانلود ۱.۷۵ گیگابیت بر ثانیه و متوسط سرعت آپلود ۶۱.۵ مگابیت بر ثانیه دست یافت. حداکثر سرعت دانلود ۲.۷ گیگابیت بر ثانیه بود که در فاصله ۱۰ کیلومتری حاصل شد. شرکت NBN به عنوان بخشی از طرح سرمایه‌گذاری ۷۵۰ میلیون دلاری استرالیا، در این پروژه در کنار سامسونگ حضور داشت.

سامسونگ و شرکت NBN، این آزمایش میدانی و دستیابی به این موفقیت را نقطه عطف جدیدی در توسعه شبکه‌های ۵G می‌دانند که می‌تواند هم در نقاط شهری پرجمعیت و هم در مناطق روستایی کارایی داشته باشد. آزمایش‌های انجام شده نشان می‌دهند شبکه ۵G در آینده پتانسیل رشد چشمگیری خواهد داشت.

سامسونگ نقطه عطفی در سرعت انتقال شبکه ۵G ثبت کرد

رکوردشکنی حیرت‌انگیز سامسونگ / سرعت دانلود ۱.۷۵ گیگابیت بر ثانیه

Samsung Networks، بازوی تجهیزات شبکه سامسونگ تایید کرده است که این شرکت با استفاده از تجهیزات شبکه mmWave ۵G به سرعت متوسط دانلود ۱.۷۵ گیگابیت در ثانیه در فاصله ۱۰ کیلومتری دست یافته است. این شرکت با همکاری NBN استرالیا در آزمایش میدانی که اخیراً انجام شده، به چنین نقطه عطفی رسیده است.

شرکت NBN از پیشرفت‌های نرم افزاری و فناوری سامسونگ برای بهبود شبکه mmWave ۵G در استرالیا استفاده خواهد کرد. این شرکت با بخشی از طرح سرمایه‌گذاری ۷۵۰ میلیون دلاری استرالیا، در این پروژه حضور دارد.

سامسونگ می‌گوید که دستاورد جدید این شرکت ثابت می‌کند شبکه mmWave ۵G برای مناطق شهری و پوشش گسترده مناطق روستایی و دورافتاده مناسب است. در نتیجه شکاف ارتباطی بین شهرها و مناطق روستایی با چنین فناوری کاهش پیدا می‌کند. طی چند سال گذشته، این شرکت نقش پررنگی در حوزه تجهیزات شبکه ۵G داشته است و اکنون با آزمایش میدانی جدید، توانسته نقطه عطفی را در سرعت انتقال به نام خود ثبت کند.

۵۸۳۲۱

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1692564

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =