سایت الف نوشت:

ارجاعات خبر شهادت { امام موسی صدر } به منابع "آگاه" است. این منابع آگاهی خود را از کجا کسب کرده اند؟ آیا در لیبی هستند و تحقیقات میدانی کرده اند؟ سند جدیدی به دست آورده اند؟ به نظر می رسد این خبر بیشتر یک جور سرهم بندی اخبار گذشته است که در این فضای پر التهاب فعلی می توانسته برد خبری پیدا کند.

 در آنجا هم که اشاره به منبع خبر می شود، از واژه "برخی سرویس های اطلاعاتی عربی و غربی" اسم برده شده است. سوال می کنم: آیا سرویس های اطلاعاتی غربی و عربی خود در زمره متهمان این پرونده نیستند؟ آنها از حضور امام بیشتر نفع می برند یا از غیبت او؟

الف استناد به سخن انور سادات درباره اعدام امام موسی صدر به دستور قذافی را مصداق اعتماد به " خبر فاسق " دانسته و می نویسد: " در جای دیگر هم از سادات نقل قول شده است که به دلیل دیوانه بودن قذافی و امکان دست زدن به هر اقدام خطرناکی از سوی او، سرویس اطلاعاتی مصر نفوذ و تمرکز زیادی بر مسایل لیبی دارد و درباره امام موسی صدر نیز ما به این نتیجه رسیدیم که ایشان به دستور قذافی اعدام شده است. آیا صحبت سادات آن همه محکم و قابل اتکاست که بر همه اسناد و شواهد دال بر زنده بودن امام فائق بیاید؟ آیا نگارنده و تنظیم کننده خبر مذکور نخوانده اند که "اذ جائکم فاسق بنبا فتبینوا"؟ جا نداشت قبل از تنظیم خبر کتاب منتشر شده توسط مجلس شورای اسلامی را تورقی می کردند تا با سیر پرونده و مستندات آن اشنا شوند؟

حضور امام صدر امروز به نفع کیست؟ آیا به نفع جبهه بیداری اسلامی نیست؟ به نفع آزادی قدس عزیز نیست؟ آیا دل های امیدوار و گام های استوار برای رها کردن و بازگرداندن امام صدر را اینگونه سست کردن و تردید افکندن به نفع امت های آزاده است؟ به راستی در زمین چه کسی بازی می کنیم؟

/27219

کد خبر 169907

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بدون نام IR ۰۹:۰۶ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۵
  0 0
  به گمان من ايشان شهيد شده ولي صحبت از غيبت ايشان و... جاي تعجب داردچراافراد را قديس مي كنيم آيا پشت اين ابهام سازي وقديس سازي ها هدفي نيست؟ازخداشرم كنيد
 • محسن IR ۰۵:۰۳ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۶
  0 0
  امام موسی صدر در لیبی نیست . ایشان اسیر صهیونیست هاست
 • بدون نام IR ۰۸:۲۷ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۶
  0 0
  اسير صهيونيست‌ها؟ خانواده‌اش ميگن سال‌هاي گذشته از زندان‌يهاي آزاد شده اززندان‌هاي ليبي خبر زنده بودنش رو گرفتن اونوقت شما ميگي اسير صهيونيستهاست!!!! غيبت و قديس‌سازي ديگه چه صيغه‌ايه؟ كي گفته ايشون غيبت داره؟؟؟ همه مي‌دونن حكومت ديكتاتوري مثل ليبي چه زواياي و اركان پنهاني مي‌تونه داشته باشه كه يكيش هم زندان‌هاشه!حرفي از غيبت نيست!