عاملان زورگیری از نوجوانان و افراد سالخورده در سیرجان دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان از شناسایی و دستگیری 2 سارق و کشف 15 فقره سرقت و زورگیری از نوجوانان و افراد سالخورده خبر داد. 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سرهنگ "مرتضی امیرسبتکی" در این خصوص گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت به عنف از منازل و موبایل قاپی به صورت زورگیری و تهدید شهروندان مسن و نوجوانان در نقاطی از سطح شهر و روستاهای اطراف، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات تخصصی و بررسی‌های میدانی 2متهم دخیل در این سرقت‌ها را شناسایی و آنان را در دو عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی سیرجان در ادامه بیان کرد: این سارقان در مواجهه با اسناد و مدارک موجود به 15فقره سرقت به عنف شامل 5 فقره طلاجات از افراد مسن با ورود به منزل آنان و12فقره سرقت موبایل از نوجوانان و افراد کم توان به صورت تهدید و زورگیری با چاقو اعتراف کردند و اقلام سرقتی به ارزش20 میلیارد ریال تحویل مالباختگان شد.
سرهنگ"امیرسبتکی"در پایان خاطرنشان کرد: این متهمان که از نوجوانان در معابر عمومی و یا با زیر نظر گرفتن افراد سالخورده اقدام به زورگیری از آنان می‌کردند پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

48

کد خبر 1700687

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =