تقدیر مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از دانش‌آموزان مدرسه استثنایی قشم

دکتر افشار فتح‌الهی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه حجت الاسلام حاجبی، امام جمعه شهرستان و حسین دیرباز، مدیرآموزش و پرورش قشم طی مراسمی به مناسبت هفته جهانی معلولین از دانش‌آموزان مدرسه استثنایی قشم تقدیر کرد.

به گزارش خبرآنلاین از قشم، افشار فتح‌الهی در این آیین گفت: توانمندی دانش‌آموزان این مدرسه در کارهای هنری و علمی ارزشمند است و نشان از استعدادهای بی‌کران آنها دارد.

وی ادامه داد: دانش‌آموزان مدرسه استثنایی قشم عبارت "ما می توانیم" را به معنای واقعی کلمه تعبیر کرده و الگویی موفقی برای همه دانش‌آموزان قشم و کشور هستند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم فراهم ساختن بستر توانمندسازی معلولین به ویژه دانش‌آموزان را جزو حقوق شهروندان و تکلیف دولت برشمرد و افزود: برای اینکه معلولین سهم برابر از فرصت‌های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی داشته باشند باید زمینه‌های آموزش و پرورش مناسب را برای آنان فراهم کنیم.

فتح‌الهی با بیان اینکه مهرماه امسال و همزمان با بازگشایی مدارس، ۲۵ مدرسه توسط سازمان بازسازی شده است به دانش‌آموزان مدرسه استثنایی قشم وعده داد اقدامات لازم به منظور بهسازی و ساماندهی فضای این مدرسه توسط سازمان منطقه آزاد قشم به انجام خواهد رسید.

بنابراین گزارش، در آیین تقدیر از دانش‌آموزان مدرسه استثنایی قشم، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه حجت الاسلام حاجبی، امام جمعه شهرستان و حسین دیرباز، مدیرآموزش و پرورش قشم و جمعی از معلمان و دانش‌آموزان حضور داشتند.

46

کد خبر 1703680

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =