امضای تفاهم نامه مشارکت در برگزاری جشنواره های فرهنگی امام رضا (ع) بین معاونت فرهنگی و بنیاد بین المللی امام رضا (ع)

در سفر معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به سمنان، تفاهم نامه مشارکت در برگزاری جشنواره های فرهنگی امام رضا (ع) بین این معاونت و بنیاد بین المللی امام رضا (ع) دراداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان به امضاء رسید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان، این تفاهم نامه در پایان نشست شورای اداری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان به امضای یاسر احمدوند معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز مرتضی سعیدی زاده مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) رسید.

مشاور اجرایی معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مراسم گفت: بنای این معاونت مشارکت در برگراری شش جشنواره فرهنگی با بنیاد بین المللی امام رضا (ع) است.

کمالوندی، با تاکید بر اینکه این تفاهم نامه مشارکت در برگزاری جشنواره ها است و نه حمایت، اظهار داشت: این اقدامی که برای اولین بار و به صورت ابتکاری انجام می شود و به سمت حرفه ای کردن جشنواره های فرهنگی است.

مشاور اجرایی معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلام، جشنواره ملی داستان کوتاه و طرح رمان رضوی که به میزبانی سمنان برگزار می شود را از جمله این جشنواره ها نام برد و گفت: این اتفاق خوب امروز در سمنان که طریق الرضا (ع) است صوت می گیرد و انشااله در سال 1402 به سمت حرفه ای و تخصصی کردن جشنواره های فرهنگی توسط این معاونت و بنیاد بین المللی امام رضا (ع) پیش خواهد رفت.

46

کد خبر 1704505

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =