روزنامه تهران امروز نوشت:

بنابر آخرین سهم خواهی حامیان دولت در سازوکار وحدت اصولگرایان، جبهه پایداری خواستار این شدکه سه تن دیگر از اعضای خود را وارد کمیته 15 نفره وحدت اصولگرایان کند. این در حالی است که پیش از این دبیران کل جامعتین به اضافه کمیته داوری اصولگرایان یا همان هیات هفت نفره به این نتیجه رسیده بودند که حامیان دولت دو نماینده در کمیته 8 نفره داشته باشند.

طبق اخباری که هنوز از سوی هیچ یک از اعضای کمیته داوری اصولگرایان تایید نشده، گفته شده است جبهه متحد اصولگرایی با حضور یکی از اعضای جبهه پایداری در کمیته داوری اصولگرایان موافقت حاصل کرده است.اما چالش جدیدی که حامیان دولت بعد از این موافقت بر آن دامن زدند اصرار بر حضور روح الله حسینیان در این کمیته است. چهره‌ای که هم عضو جبهه پایداری و هم دبیرکل فراکسیون انقلاب اسلامی یا همان نمایندگان حامی دولت مجلس است.با این وجود کمیته داوری اصولگرایان و به ویژه آیات مهدوی کنی و یزدی مخالف حضور حسینیان در این کمیته هستند و خواستند مرتضی آقاتهرانی از دیگر اعضای جبهه پایداری در این جمع حضور داشته باشد.

یک منبع آگاه در گفت‌وگو با تهران امروز ضمن تاکید بر اینکه جبهه پایداری همچنان بر سهم خواهی گذشته خود تاکید می‌کند، یادآور شد احتمالا پیوستن یکی از اعضای این جبهه به کمیته 7 نفره در ششمین نشست اعضای شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایی به تصویب برسد. وی در عین حال تاکید کرد که دبیران کل جامعتین به هیچ وجه با حضور حسینیان موافقت نخواهند کرد.

/27217

کد خبر 171439

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =