واکنش فکری به قرار گرفتن یزدانی در لیست مازاد استقلال

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: بازیکنانم در بازی با شهرداری آستارا مقداری عجول بودند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محمود فکری پس از تساوی یک - یک دیدار سایپا و شهرداری آستارا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در مجموع بازی خوبی بود و روی هر دو دروازه موقعیت‌های زیادی ایجاد شد. شاید روی اشتباه گل خوردیم اما با توجه به فضایی که داشتیم و موقعیت‌هایی که ایجاد کردیم، سعی کردیم زودتر به گل برسیم که البته از فرصت‌های خود به خوبی استفاده نکردیم.

وی افزود: در نیمه دوم روی حریف فشار آوردیم. هرچند در نیمه اول روی اشتباه دروازه‌بان و بازیکنان حریف نتیجه را به تساوی رساندیم اما شرایط به شکلی شده که اگر فشار روی حریف بیاورید، باعث اشتباهش می‌شوید. در همان نیمه اول را به تساوی کشاندیم و در نیمه دوم نیز با تعویض‌های خود نبض بازی را به دست گرفتیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا اضافه کرد: در نیمه دوم موقعیت‌های زیادی به وجود آوردیم اما به این دلیل که نیاز به گل داشتیم، بچه‌ها مقداری عجول بودند. حتی به تیر دروازه‌ هم زدیم اما نتوانستیم توپ را وارد دروازه شهرداری آستارا کنیم. همین که حریف دنبال ضد حمله بود اما موقعیت آنچنانی ندادیم، در شرایطی که رو به جلو بازی می‌کردیم و سعی داشتیم در زمین حریف بازی کنیم خوب است. در نیمه دوم بازی خیلی بهتری انجام دادیم.

فکری اضافه کرد: اگر یک تا دو بازیکن مدنظر خود را جذب کنیم تا سایپا تقویت شود خیلی از مشکلات‌مان حل خواهد شد. نفراتی هم که جذب کرده‌ایم، باید با سایپا هماهنگ شوند تا بهتر و روان‌تر بازی کنند. در این حالت می‌توانیم در بازی‌های آینده امتیازهای کامل بگیریم. امیدوارم بچه‌ها دیدار با شهرداری آستارا را فراموش کنند. فوتبال همین است. جایی که فکر می‌کنید می‌توانید امتیاز بگیرید امتیاز از دست می‌دهید و جایی که فکر نمی‌کنید، 3 امتیاز را می‌گیرید.

وی با اشاره به دیدار بعدی سایپا مقابل خیبر خرم آباد، گفت: از فردا باید به دیدار هفته آینده مقابل خیبر فکر کنیم. امیدوارم بازی خوبی انجام بدهیم زیرا خیبر یکی از رقیبان اصلی ما و تیم‌های مدعی لیگ یک است. امیدوارم سه امتیازی که در بازی رفت به این تیم دادیم، باز گردانیم.

سرمربی پیشین استقلال درخصوص بحث کم کاری برخی بازیکنان این تیم در دوره وی و اینکه خودش اعلام کرد " اگر در این دنیا کسی کاری بر علیه فردی انجام بدهد، به خودش بازمی‌گردد" و اکنون سیاوش یزدانی که علیه او صحبت کرده بود، توسط ریکاردو ساپینتو از استقلال کنار گذاشته شد، توضیح داد: این اتفاقاتی است که در زندگی می‌افتد و درس می‌شود. خودم یاد گرفته‌ام هیچ وقت نامردی نکنم و با تمام وجود برای مجموعه‌ای که در آن فعالیت می‌کنم، کار کنم. اطمینان دارم اگر به کسی نامردی و خیانت کنم، چوبش را می‌خورم.

فکری اضافه کرد: ما به خدا و پیغمبر اعتقاد داریم و می‌گوییم چوب خدا. عده‌ای هم به کارما اعتقاد دارند. هرکس در این دنیا نامردی، خیانت و کار بدی کند اگر به هر چیزی اعتقاد داشته باشد، انرژی منفی به خودش بازمی‌گردد. امیدواریم کارمان را درست انجام بدهیم و پرونده اعمال‌مان در این دنیا یا اگر کسی به دنیای دیگر اعتقاد دارد، سبک باشد و پرونده‌های خوبی داشته باشیم.

وی درخصوص فعالیت‌های نقل و انتقالاتی سایپا، عنوان کرد: خیلی از بازیکنانی که گرفتیم مثل حسن شوشتری قراردادشان را امروز ثبت کردیم. بازیکنان دیگر هم به فاصله خیلی کم و تازه گرفتیم. این نفرات هر چه قدر زمان بگذرد، با تیم هماهنگ‌تر و بهتر می‌شوند. هنوز جا داریم. اگر یک تا دو بازیکن مدنظر دیگرمان جذب شوند و مشکلاتی که در پست‌های مختلف داریم برطرف کنیم، بازی به بازی هماهنگ‌تر می‌شویم و بازی بهتری ارائه می‌دهیم.

سرمربی سایپا درمورد قرار گرفتن این تیم در رتبه دوم جدول، گفت: این موضوع است و برخی مواقع همین یک امتیازها سبب می‌شود، جایگاه خود را حفظ کنید. این شکلی نیست حریفان ما 3 امتیاز کامل بگیرند و ما کم امتیاز بگیریم. جایی می‌بازیم و حریفاتن امتیاز می‌گیرند. جایی هم آن‌ها می‌بازند یا امتیاز می‌گیرند و ما برنده می‌شویم. این رقابت تا روز آخر ادامه دارد. با توجه به جذب چند بازیکن امیدوار هستیم تیم ما روان‌تر و بهتر حرکت کند تا در دیدارهای آینده هم سه امتیاز را بگیریم و هم با نمایش خوب، بازی‌ها را ببریم.

258 258

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1723611

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =