برگزاری نخستین نمایشگاه رسانه های صوت‌ و تصویر فراگیر ایران (رصتا)

سازمان تنظیم مقررات رسانه های صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی، نخستین نمایشگاه «رصتا» را هفته دوم اسفندماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با حضور سکوها و رسانه های صوت‌ و تصویر فراگیر سراسر کشور برگزار میکند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این سازمان در راستای رسالت حمایت‌گری و به‌منظور معرفی ظرفیت ها و توانمندی های رسانه های صوت و تصویر فراگیر در کشور و هم افزایی هر چه بیشتر سازمان صدا و سیما و رسانه های صوت و تصویر فراگیر و سایر اجزای زیست بوم، نمایشگاهی را با عنوان رصتا در دو بخش محتوا و سرویس برگزار می‌کند.

این رویداد ملی از تاریخ ۱۱ تا ۱۴ اسفندماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با حضور سکوهای دارای مجوز از ساترا و بخشهای دارای ظرفیت هم افزایی با این حوزه شامل شبکه های رادیویی و تلویزیونی، شرکت های ارایه دهنده خدمات فناورانه، بانک ها و موسسات مالی علاقه مند به سرمایه گذاری در این حوزه، توسعه دهندگان و شتاب دهنده ها و ... برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در نمایشگاه و رزرو محل غرفه می‌توانند به نشانی اینترنتی http://rastaexpo.ir/ مراجعه کنند.

لازم به ذکر است سازمان تنظیم مقررات رسانه های صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی علاوه بر برنامه ریزی برای برگزاری نمایشگاه رصتا در هفته دوم اسفندماه، با هدف افزایش همکاری‌های فی‌مابین سازمان صدا و سیما و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تاریخ ۱۶ بهمن ماه به مدت ۴ روز در نمایشگاه سیتکس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حضور خواهد شد و نسبت به معرفی دستاوردهای خود و ارایه مشاوره به علاقه مندان فعالیت در حوزه رسانه های صوت و تصویر فراگیر اقدام خواهد نمود.

۵۷۲۴۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1726272

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =