قطعا پرسپولیس با تیم امیدهایش به آبادان نمی‌آید!

ورزش سه نوشت: علی فیروزی بازیکن و سرمربی سابق نفت اولین کسی است که به مصاحبه دو روز پیش یحیی گل‌محمدی پاسخ می‌دهد، اگرچه موضوع ارتباطی به این تیم ندارد!

او که سرپرست تیم فوتبال نفت است، درحالی که آن‌ها این هفته به هوادار باخته و وضع نامناسبی در جدول دارند، در این باره می‌گوید : مصاحبه اخیر گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس که ظاهرا تیمش را در بازی با آلومینیوم قربانی قضاوت عامدانه داوری دانسته و شدیدا به فدراسیون و کمیته داوران حمله کرده باعث نگرانی ماست. ما نگران نوع داوری دیدار با پرسپولیس هستیم، اما امیدواریم عدالت مورد تاثیر صحبت‌های سرمربی پرسپولیس قرار نگیرد. امیدوارم کمیته داوران فدراسیون فوتبال با دقت و عنایت، شرایط تمام تیم‌های لیگ برتر ، خصوصا تیم‌های کم بضاعت به لحاظ مالی، اما پرطرفداری مانند نفت آبادان را در بازی‌های سخت و حساس در نظر گرفته و خدای نکرده تحت تاثیر مصاحبه‌ها و حاشیه‌های مربیان قرار نگیرند .
مدیر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: از شانس بد ما این هفته باید به مصاف پرسپولیسی برویم که سرمربی‌اش فضا را برای این دیدار خیلی سخت کرده ، گفتن اینکه ما تیم امیدمان را به آبادان می‌فرستیم و دیگر جام نمی‌خواهیم ممکن است دودش تو چشم صنعت نفتی برود که اکنون شرایط خوبی در جدول ندارد.
با وجودی که کاملا یقین داریم برای کمیته داوران سلامت مسابقات از هر چیزی برای آن‌ها با ارزش‌تر است، اما باز هم عاجزانه تقاضا داریم تحت تاثیر فضای رسانه‌ای و فشارهای حاشیه‌ای اخیر قرار نگرفته و داوران مسابقه نفت آبادان و پرسپولیس را تحت حمایت‌ها و آماده‌سازی ذهنی و روانی خوبی برای این دیدار حساس قرار دهند.

او می‌گوید: باشگاه صنعت نفت ضمن رعایت احترام به همه خانواده بزرگ فدراسیون فوتبال ایران، مدیران، تیم‌ها، سرمربیان، اما هرگز در برابر پایمال شدن حق خود برای راضی نگهداشتن یا جبران حق تیمی دیگر کوتاهی و سکوت نخواهد کرد. شرایط برای ما به گونه‌ای نیست که تاوان اشتباهات داوری را بدهیم و امیدواریم تیمی به پیروزی برسد که استحقاق خود را در زمین نشان می‌دهد.

آخرین جملات مدیر نفت هم عالی است. مدیر تیم صنعت نفت آبادان در خصوص تصمیم گل‌محمدی بر استفاده از بازیکنان امیدش در آبادان گفت: قطعا گل‌محمدی برای تحت تاثیر قرار دادن فدراسیون این صحبت را کرده و پرسپولیس در آبادان بر خلاف اظهارات گل‌محمدی با تمام توان و همه بازیکنانش به میدان می‌آید. ضمن اینکه ما خودمان از ابتدای فصل از بازیکنان امید استفاده کردیم و استفاده از این بازیکنان برای هر تیمی یک موفقیت و انگیزش است، اگر پرسپولیس از بازیکنان امید خود برابر ما استفاده کند تازه به شرایط اول فصل صنعت نفت می‌رسد که در ترکیب خود از امیدها استفاده کردیم.

بیشتر بخوانید:

257 251

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1727168

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =