تقدیر از حمایت های بانک توسعه تعاون از شرکت های تعاونی در آذربایجان شرقی

مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: با توجه به سیاست های بانک توسعه تعاون در حمایت از شرکت های تعاونی و افزایش سرمایه ثبتی بانک آینده درخشانی در انتظار این بانک در استان است.

به گزارش خبرآنلاین حسین فتحی در دیدار با مسعود کردستانی سرپرست جدید مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی ضمن تبریک این انتصاب اظهار داشت: نقش بانک توسعه تعاون در توسعه سهم بخش تعاون در اقتصاد کشور بسیار حائز اهمیت است.

وی اضافه کرد: با توجه به فعال بودن شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زمینه تعامل و همکاری حداکثیری آن دستگاه ها با بانک توسعه تعاون را فراهم می کنیم.

فتحی تاکید کرد: تعامل و ایجاد ارتباط دو سویه بین اعضای این شورای هماهنگی زمینه افزایش نقدینگی بانک به منظور افزایش ارایه خدمات به شرکت های تعاونی را فراهم می نماید.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه به وجود تفاهم نامه های مشترک فی ما بین اداره کل و بانک اشاره کرد و اذعان داشت: این تفاهم نامه ها اگر چه در گام اول استانی منعقد شده بودند ولی هم اکنون در سطح ملی عملیاتی شده اند.

این گزارش می افزاید، مسعود کردستانی سرپرست جدید مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی نیز در این دیدار با تاکید بر ضرورت افزایش تعامل بین بانک و ادارات تابعه شورای هماهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: رسالت اصلی بانک توسعه تعاون حمایت از بخش تعاون است؛ از تمام ظرفیت های حمایتی موجود در بانک به منظور افزایش توان اقتصادی شرکت های تعاونی استان بهره می بریم.

این گزارش حاکی است، مسعود کردستانی پنج شنبه هفته گذشته با حکم مدیر عامل بانک توسعه تعاون به عنوان سرپرست شعب استان آذربایجان شرقی معرفی شد؛ وی پیش از این مدیر شعب استان های اردبیل و زنجان نیز بود.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1768980

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =