چهارمحال و بختیاری میزبان مدیران مراکز مشاوره ازدواج و تعالی خانواده کشور

مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری از برگزاری دوره دانش افزایی و توانمندسازی مدیران مراکز مشاوره ازدواج و تعالی خانواده کشور به میزبانی این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ، نشست تخصصی مدیران مراکز مشاوره ازدواج و خانواده استان در اداره کل ورزش و جوانان برگزار و مدیران مراکز مشاوره استان به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود پرداختند.

موعود بنیادی فرد در نشست تخصصی مدیران مراکز مشاوره ازدواج و خانواده استان با اشاره به اهمیت بحث مشاوره گفت: امروزه در بحث ازدواج ، خانواده و .... تلاش های مشاوران می تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

وی افزود: استان چهارمحال و بختیاری در پایان خرداد ماه سال جاری میزبان دوره دانش افزایی و توانمندسازی مدیران مراکز مشاوره ازدواج و تعالی خانواده کشور خواهد بود.

مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه این رویداد با حضور وحید یامین پور معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان برگزار می شود خاطرنشان کرد: میزبانی این رویداد اتفاق بسیار خوبی در استان رقم خواهد زد و می توانیم توانمندی های خودمان را در زمینه مراکز مشاوره بروز دهیم.

بنیادی فرد تصریح کرد: امید است با کمک شما در بحث جوانان و خانواده ها بتوانیم قدم مثبتی در این زمینه برداریم.

در ادامه طهماسب شیروانی - معاون امور جوانان گفت: در سال گذشته چهار مرکز مشاوره در استان افتتاح شد و سه مرکز دیگر مراحل صدور مجوز را طی می کنند و در این زمینه از استان های پیشرو در این زمینه هستیم.

معاون امور جوانان استان چهارمحال و بختیاری افزود: به همت مراکز مشاوره استان هزار و 155 جوان در استان خدمات مشاوره دریافت کردند و هزار و 995 جلسه با جوانان نیز در مراکز برگزار شده است.

شیروانی تصریح کرد: در ارزیابی های انجام گرفته توسط وزارت ورزش و جوانان مراکز مشاوره این استان توانستند نتایج خوبی را کسب کنند.


همچنین در انتهای این نشست از مدیران مراکز مشاوره ازدواج و خانواده توسط مدیرکل و معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری تجلیل به عمل آمد.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1771101

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =