هتل ورزشکاران برای بهره برداری به ۸۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: بهره برداری از هتل ورزشکاران نقش مهمی در توسعه ورزش این منطقه خواهد داشت .

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ازچهارمحال وبختیاری، موعود بنیادی فرد با بیان اینکه یکی از مطالبات جدی ورزشکاران تکمیل این پروژه است اظهار کرد: بیش از بیست سال از کلنگ زنی و احداث هتل ورزشکاران می گذرد و در حال حاضر این پروژه ۴۷ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

بنیادی فرد با اشاره به ایجاد حساسیت‌های زیاد روی موضوع معطل ماندن این پروژه از سوی علاقه مندان به ورزش افزود: برای تکمیل و بهره برداری از هتل ورزشکاران شهرکرد ۸۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

وی تاکید کرد: این پروژه مختص شهر شهرکرد نیست و منافع آن برای کلیه شهرستان های استان بوده و به همین دلیل مجمع نمایندگان استان در پیگیری تامین اعتبار هتل ورزشکاران باید نگاه فرا بخشی داشته باشند.

موعود بنیادی فرد با بیان اینکه استاندار محترم در تامین اعتبار آغاز عملیات تکمیل این پروژه نقش بسزایی داشتند خاطرنشان کرد: اداره کل ورزش و جوانان آمادگی دارد تکمیل و بهره برداری این پروژه را به بخش خصوصی واگذار نماید.

مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: بهره برداری از هتل ورزشکاران نقش مهمی در توسعه ورزش این منطقه خواهد داشت و یکی از زیر ساخت های مهم و حیاتی برای تبدیل استان به کمپ تیم های ملی (اردوبام) است.

وی تصریح کرد: بهره برداری از هتل ورزشکاران شهرکرد زمینه را برای برگزاری مسابقات ملی، فرا ملی، حضور ورزشکاران در استان و رونق گردشگری ورزشی را فراهم می کند و نقش مهمی در توسعه ورزش این استان خواهد داشت.

بنیادی فرد یادآور شد: از ابتدای فعالیت دولت سیزدهم تاکنون اقدامات بسیار خوبی در توسعه ورزش استان چهارمحال و بختیاری انجام شده و این اقدامات تداوم دارد.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1771203

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =