نسخه جدید سایت و اپلیکیشن «تترلند» رونمایی شد

«سهولت» و «سرعت» دو اصل مهم در کسب‌وکارهای دیجیتالی هستند. در صرافی‌های رمزارزی «امنیت» و «کارمزد اندک» را هم به این فهرست اضافه کنید.

صرافی‌های رمزارزی برای ماندن در بازار نیاز دارند تا هرروز خود را بهینه کنند و مدام به نظرات کاربران گوش دهند. درواقع، اگر همراهان این صرافی‌ها تجربه کاربری خوشایندی نداشته باشند، به‌راحتی به فکر جایگزین‌کردن صرافی خود خواهند افتاد. در ایران صرافی‌های زیادی فعالیت می‌کنند؛ اما تجربه کاربری مثبت مطاعی است که به‌راحتی در آن‌ها یافت نخواهد شد. در این مطلب به‌روزرسانی‌های موفق یکی از صرافی‌های ایرانی را باهم بررسی می‌کنیم.

چرا به‌روزرسانی و تجربه کاربری مهم است؟

هر کسب‌وکاری تلاش می‌کند تا برای ایجاد تجربه کاربری بهتر با درنظرگرفتن نیازهای کاربرانش از یک‌ سو و از سوی‌ دیگر پیشرفت تکنولوژی روز، خود را بهینه کند. در کسب‌وکارهای دیجیتال، بخش مهمی از بهینه‌سازی در اپلیکیشن و وب‌سایت نمایان می‌شود. عواملی مثل راحتی و سرعت کار در پنل‌ کاربری یا قسمت‌های مختلف وب‌سایت باعث می‌شود کاربر تجربه متمایزی را در ارتباط با کسب‌وکار تجربه کند. این تمایز درنهایت باعث جذب کاربران بیشتری خواهد شد و بازی بردبردی برای نام‌ تجاری و کاربر رقم می‌زند. رمز موفقیت در این کار چیزی نیست جز توجه مدام به نیاز کاربران و خواسته‌هایشان. به همین ترتیب، راهبران هر کسب‌وکار دیجیتال همواره باید خود را با توسعه تکنولوژی در دنیا همگام کنند تا درنهایت کاربر از بهترشدن شرایط سود ببرد.

تترلند و نسخه ۷.۰

یکی از سکوهای تبادل رمزارز تتر اخیراً نسخه جدید وب‌سایت و اپلیکیشن خود را رونمایی کرده است که با نگاهی به تغییرات آن نکات جذابی را در نسخه تازه خواهید یافت.

اگر به شکل ارائه و تبلیغات صرافی تترلند نگاهی بیندازید یا جزو کاربران آن باشید، درخواهید یافت این سکوی تبادل تتر همواره توجه به نیاز کاربر و به‌روزبودن را اصول مهم در طراحی و توسعه محصول می‌داند و امسال نیز با رونمایی نسخه ۷.۰ اپلیکیشن و وب‌سایت خود، گامی روبه‌جلو برای جلب رضایت کاربرانش برداشته است. با نگاهی گذرا به سرفصل‌های توسعه محصول تترلند در سال گذشته، درمی‌یابید خدماتی مثل خریدوفروش آسان، بازار تترلند، مبدل رمزارزی و تسویه فوری تومان باتوجه‌به نیاز کاربران ارائه و با استقبال چشمگیری روبه‌رو شد.

به‌نظر می‌رسد رضایت کاربران از امکانات تازه در گذشته، برای مدیران این صرافی حکم تأیید بر درستی مسیر توسعه محصول را داشته‌ است و در نسخه جدید تترلند با همان مختصات، خدمات نوین و بهینه‌کردن خدمات قبلی در دستورکار قرار گرفته‌ است و به نتایج جالبی در نسخه تازه تترلند منجر شده‌ است که درادامه‌، آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

چرا تترلند ۷.۰ مهم است؟

نسخه جدید وب‌سایت و اپلیکیشن تترلند همگام با شعار برند تترلند با عنوان «سادگی، نهایت هوشمندی است» بیش از هرچیز به سادگی اندیشیده است؛ سادگی‌ای که در خود سرعت و سهولت را نیز به‌همراه دارد.

۱. افزایش سرعت همه عملیات‌ها

در نسخه جدید تترلند، یکی از بهینه‌سازی‌های مهم در افزایش سرعت تمامی فرایندها رخ داده‌ است. در این نسخه، عملیات فرایندهای خرید، فروش، واریز و برداشت ۲ برابر شده‌اند و این به‌معنای ایجاد آرامش و رضایت بیشتر در کاربران محترم تترلند است.

۲. افزایش سرعت لود صفحات

یکی از مسائل مهم برای کاربران خدمات اینترنتی، افزایش سرعت بارگذاری وب‌سایت‌هاست. تترلند توانسته‌ است به‌شکل درخورتوجهی سرعت لودینگ وب‌سایت خود در نسخه جدید را تا ۳ برابر افزایش دهد.

۳. نسخه PWA

از این به‌بعد نگران ناهماهنگی نسخه وب یا اپلیکیشن تترلند نباشید؛ چراکه نسخه تازه وب‌اپلیکیشن تترلند با همه دستگاه‌ها سازگار است و آن را روی تمامی دستگاه‌ها می‌توان نصب کرد.

نسخه جدید سایت و اپلیکیشن «تترلند» رونمایی شد

۴. کاهش کارمزدها

برای جلب رضایت بیشتر کاربران محترم، تترلند در کارمزدهای خود بازنگری جدی کرده است. اگرچه تترلند در میان صرافی‌های موجود یکی از کمترین کارمزدها را دارد، هم‌اکنون در نسخه جدید تترلند کارمزد معامله آسان و کارمزد پله‌ای سرویس بازار کاهش ۲۰درصدی یافته‌اند.

۵. سهولت ارتقای سطح کاربری

تخفیفات کارمزدی برای کاربران سطوح مختلف یکی از جذابیت‌های تترلند است. در این نسخه ارتقای سطح کاربری نیز راحت‌تر شده است؛ زیرا حجم معامله موردنیاز برای افزایش سطح کاربری ۵۰درصد و افزایش سطح کاربری برای دستیابی به کارمزد کمتر کاهش یافته است.

۶. سازگاری همه‌جانبه

نسخه جدید تترلند تجربه کاربری و نمایش بهتر در تمامی سیستم‌های نمایشگر با انواع رزولوشن را به‌ارمغان می‌آورد.

۷. پشتیبانی از زبان‌های دیگر

علاوه‌بر زبان فارسی، زبان‌های انگلیسی، عربی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی و روسی در این نسخه پشتیبانی خواهند شد.

۸. بهینه‌شدن پیشخوان کاربری

در این نسخه، پیشخوان حرفه‌ای مدیریتی دراختیار کاربران محترم قرار خواهد گرفت که کار با تترلند را راحت‌تر می‌کند.

۹. سهولت دسترسی به تبدیل سریع تومان به تتر و برعکس

در نسخه ۷.۰ تترلند، قابلیت جذابی برای کاربران مهیا شده که آن امکان دسترسی آسان به تبدیل سریع تتر به تومان و برعکس است. این یعنی کاربر از صفحه‌ها و لایه‌های مختلف وب‌سایت و اپلیکیشن می‌تواند به این قابلیت دسترسی پیدا کند.

۱۰. اعلان‌های دقیق و مرتب

بخش اعلان‌ها به پنل کاربری تترلند افزوده شده است و جدیدترین اطلاعیه‌ها را نیز در این بخش می‌توان مشاهده کرد.

۱۱. دسته‌بندی تاریخچه طبقه‌بندی‌شده

تاریخچه و رسیدها به‌صورت منظم با قابلیت دسته‌بندی دردسترس کاربران قرار گرفته است.

۱۲. دعوت از دوستان حرفه‌ای‌تر

امکان کنترل حرفه‌ای برای دعوت دوستان و ارتقای آن فراهم شده است.

۱۳. اضافه‌شدن قابلیت تم تاریک (Dark Mode)

یکی دیگر از قابلیت‌های جدید نسخه تازه تترلند افزوده‌شدن تم تاریک است. هرچند تترلند اعلام کرده‌ است که به دلایل مختلف با استفاده از تم تاریک موافق نیست، به‌درخواست فراوان کاربران، این قابلیت به نسخه جدید تترلند اضافه شده‌ است.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1771635

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =